مورینیو: هنوز شانس داریم، چون فقط یک گل خوردیم

  • کد خبر : 9137
  • 01 اسفند 1398 - 12:51
مورینیو: هنوز شانس داریم، چون فقط یک گل خوردیم

به گزارش نیوز، کار تیم فوتبال تاتنهام برای صعود به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با شکست خانگی یک بر صفر این تیم مقابل لایپزیگ در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی سخت شد.
با این حال ژوزه مورینیو، سرمربی تاتنهام که برای بازی شب گذشته (چهارشنبه) دو مهره کلیدی مانند هری کین و هئون مین سون را در اختیار نداشت، معتقد است که تیمش هنوز می‌تواند به مرحله بعد صعود کند.
مورینیو پس از مسابقه‌ای که در آن میهمان آلمانی بر بازی مسلط بود و در نهایت هم با گل تیمو ورنر از روی نقطه پنالتی در دقیقه ۵۸ به گل رسید، به سؤال یک خبرنگار مبنی بر اینکه آیا اقای خاص برای تیمش شانسی جهت صعود به مرحله یک چهارم نهایی متصور است، اینگونه پاسخ داد: ما یک بر صفر باخته ایم و یک بر صفر هم یک برصفر است نه ۱۰ بر صفر. پس هنوز شانس داریم. به همین سادگی. ما اولین تیمی نخواهیم بود که در خانه یک بر صفر می‌بازد و در بازی برگشت صعود می‌کند.
مورینیو در پاسخ به سؤال خبرنگاری دیگر که از او پرسید آیا تیم او ضعیف بازی کرده است یا لایپزیگ خیلی خوب بوده است، به شیوه‌ای که مشخص بود از این پرسش راضی نیست، گفت: آیا فکر می‌کنید که ما بد بازی کرده‌ایم؟
زمانی که خبرنگار به مورینیو یادآوری کرد که تیمش باخته است، آقای خاص عصبانی شد و این بار گفت: جوابت را نمی‌دهم، چون سؤالت را دوست ندارم و به نظرم سؤالی که کردی بیجا بود.
مورینیو در ادامه تأکید کرد: ما در مقطع بسیار دشواری قرار داریم. من واقعاً به بازیکنانم افتخا می‌کنم و چیزی که مرا نگران می‌کند این است که این وضعیت تا پایان فصل ادامه داشته باشد. با این حال درباره بازی برگشت مقابل لایپزیگ من می‌توانم به شما تضمین بدهم که تا جایی که جان داشته باشیم خواهیم جنگید.
مشکلات تاتنهام از دقیقه ۶۴ که مورینیو تصمیم به تعویض دلی آلی گرفت و این هافبک انگلیسی هم اعتراضش به این موضوع را با پرتاب کفش خود و یک بطری آب نشان داد، شدت گرفت.
سرمربی پرتغالی تاتنهام، اما نسبت به این موضوع واکنشی خونسردانه نشان داد و درباره آن اظهار نظری جالبی انجام داد و گفت: فکر می‌کنم که آلی از عملکرد خودش عصبانی بود نه از دست من. به نظر او خوب فهمید که چرا تعویضش کردم و بعد از خروج او بازی تیم ما بهتر شد.
تاتنهام سه هفته دیگر در آلمان میهمان لایپزیگ خواهد بود و باید در آن بازی حداقل دو گل بزند تا در وقت‌های معمول بازی صعود کند.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=9137

ثبت نظر

-