طعنه گواردیولا به بارسایی‌ها

  • کد خبر : 9115
  • 01 اسفند 1398 - 12:27
طعنه گواردیولا به بارسایی‌ها

به گزارش نیوز، پپ گواردیولا، سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی شب گذشته (چهارشنبه) پس از پیروزی ۲ بر صفر تیمش مقابل وستهام در ورزشگاه اتحاد (دیداری از هفته بیست و ششم لیگ برتر انگیس) به شک و شبهات درباره آینده‌اش پس از محرومیت دو ساله سیتی از حضور در لیگ قهرمانان اروپا شفاف‌سازی کرد.
گواردیولا در واکنش به شایعاتی که از جدایی احتمالی او از سیتی در پایان فصل حکایت داشته‌اند، گفت: منچسترسیتی تیم من است و من هر اتفاقی که بیفتد اینجا خواهم ماند. ما به این حکم اعتراض خواهیم کرد. وقتی کسی فکر می‌کند که حق با اوست باید بجنگند تا حقانیت خود را ثابت کند. اگر باشگاه مرا اخراج نکند، من قصد ترک تیم را ندارم و می‌مانم. من عاشق این باشگاه هستم و دوست دارم بمانم. سیتی تیم من است و برایم مهم نیست که چه اتفاقی می‌خواهد برای آن رخ دهد. باشگاه باید بجنگد و من صد درصد به کار مدیران آن و توضیحاتی که درباره این وضعیت به من داده‌اند، اطمینان دارم. این داستان تمام نشده است و ما منتظر خواهیم ماند، اما تا زمانی که حکم نهایی صادر نشده باشد، ما به بازی‌های‌مان ادامه می‌دهیم و این کاری است که قرار است در ادامه فصل انجام دهیم.
گواردیولا افزود: چرا باید بروم؟ یک ماه پیش گفتم که عاشق سیتی هستم و الان هم همان را می‌گویم. من با بازیکنان هم صحبت کرده‌ام و ما در سه ماه آینده روی کاری که باید تمرکز کنیم، تمرکز خواهیم داشت و بعد از آن منتظر می‌مانیم تا ببینم چه تصمیمی درباره تیم‌مان گرفته می‌شود. ما حرفه‌ای هستیم و قرارداد داریم. من می‌خواهم بمانم تا جایی که امکان دارد به باشگاه کمک کنم سطحش را حفظ کند. مسئله از نظر حقوقی حساس است و من هم کسی نیستم که درباره این موضوع صحبت کنم. من کم و بیش دلایل این مجازات را می‌دانم، اما کاملاً پشت باشگاه هستم.
سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی سپس به اظهارات اخیر خوسپ ماریا بارتومئو، رئیس باشگاه بارسلونا که از تصمیم یوفا برای مجازات منچسترسیتی به خاطر تخطی از قانون بازی جوانمردانه مالی ابراز خرسندی کرده بود، واکنش نشان داد. بارتومئو گفته بود از یوفا به خاطر برخورد با تیم‌هایی که مرتکب تخلفات جدی شده‌اند، تشکر می‌کند و حمایت خود را از اقدامات چند سال اخیر این سازمان اعلام کرد.
گواردیولا در پاسخ به رئیس باشگاه بارسلونا گفت: اگر مدیران بارسلونا از محرومیت ما خوشحال شده‌اند، باید به رئیس‌شان بگویم که اجازه بدهید اول ما فرجام‌خواهی کنیم. مسئولان باشگاه منچسترسیتی به کار‌هایی که انجام داده‌اند، اطمینان دارند. ما فرجام‌خواهی خواهیم کرد و ممکن است این اتفاق رخ دهد پس بارسایی‌ها بهتر است خیلی قاطعانه حرف نزنند. من این توصیه را به آن‌ها می‌کنم، چون هر کسی ممکن است در مقطعی درگیر چنین شرایطی شود. ما فرجام‌خواهی می‌کنیم و امیدوارم که بتوانیم سال آینده در لیگ قهرمانان مقابل بارسلونا بازی کنیم.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=9115

ثبت نظر

-