اوساگونا شبیه جونیور می‌شود

  • کد خبر : 9071
  • 01 اسفند 1398 - 11:38
اوساگونا شبیه جونیور می‌شود

به گزارش نیوز، سپهر حیدری درباره تساوی پرسپولیس برابر شارجه امارات اظهار کرد: همانطور که یحیی گل‌محمدی گفت تیم تمرکز لازم را نداشت و به همین خاطر بازیکنان حریف هر زمانی که از سمت چپ و یا راست در عرض حرکت می‌کردند می‌توانستند بین مدافعان پاس ارسال کنند و موقعیت گل به دست بیاورند. این نوع بازی کردن و سیستم دفاع برای پرسپولیس اصلا خوب نیست. در سه بازی گذشته در هر بازی پرسپولیس دو گل دریافت کرده که این نشان می‌دهد به گل خوردن عادت کرده است.

وی ادامه داد: یحیی گل‌محمدی درست اشاره کرد. این تیم تمرکزش را از دست داده و قطعا گل‌محمدی خودش به دنبال چرایی این موضوع خواهد رفت. اگر اینگونه پیش برود و این عادت به گل خوردن ادامه داشته باشد واقعا کار سخت می‌شود. البته از نظر من فقط خط دفاع پرسپولیس مقصر نیست بلکه کل تیم تمرکز لازم را نداشت.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه به دیدار پرسپولیس مقابل الدحیل اشاره کرد و گفت: در آن بازی هم دیدیم چگونه عدم تمرکز باعث شد دو گل در همان دقایق ابتدایی وارد دروازه ما شود. هرچه مالکیت توپ داشته باشیم و موقعیت گل به دست بیاوریم اما تمرکز لازم را نداشته باشیم مطمئناً نمی‌توانیم پیروز شویم. شاید یکی از دلایلی که هماهنگی در خط دفاع پرسپولیس نمی‌بینیم تغییرات زیاد در نفرات است. یک بار شجاع خلیل‌زاده در کنار کنعانی‌زادگان بازی می‌کند و یک بار هم سیدجلال حسینی به میدان می‌رود. در دفاع کناری هم گاهی شاهد تغییراتی هستیم.

او ادامه داد: من مطمئنم پرسپولیس این پتانسیل و شانس را دارد که به کورس صعود از گروه برگردد و نتایج قبلی را جبران کند. مطمئنا یحیی گل‌محمدی به دنبال ضعف‌های تیمش خواهد رفت تا بتواند مشکلات را برطرف کند. در تیم‌هایی که او مربیگری کرده علاوه بر مالکیت توپ، کار دفاعی هم به خوبی انجام می‌شد.

وی در پاسخ به این سوال که بهترین نفرات پرسپولیس در دیدار برابر شارجه چه کسانی بودند، گفت: روی هر دو گل پرسپولیس علی علیپور و مهدی ترابی نقش داشتند. شاید علیپور تمام ۹۰ دقیقه را پا به توپ نباشد اما بازیکنی است که با استفاده از فرصت‌ها به پرسپولیس کمک می‌کند. من فکر می‌کنم ترابی و علیپور بهترین نفرات پرسپولیس در دیدار برابر شارجه بودند.

حیدری در پایان درباره عملکرد اوساگونا و استوکس هم گفت: استوکس که نشان داده از نظر بدنی از سایر نفرات عقب است. اوساگونا هم تا به حال چیزی نشان نداده است. من فکر می‌کنم او با روزهایی که در ذوب‌آهن بازی می‌کرد خیلی فاصله دارد. این اوساگونایی که الان در پرسپولیس بازی می‌کند کم کم شبیه جونیور می‌شود چون نه می‌تواند موقعیت گل ایجاد کند نه حتی توپ را حفظ کند. او در پنج بازی‌ای که به میدان رفته فقط یک پاس گل داده است. امیدوارم هر چه زودتر در تیم جا بیفتد و بتواند عملکرد بهتری از خود ارائه بدهد و نگرانی هواداران را برطرف کند.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=9071

ثبت نظر

-