احتمال ورود انصاری‌فرد به هیئت‌مدیره قوت گرفت

  • کد خبر : 9036
  • 01 اسفند 1398 - 10:48
احتمال ورود انصاری‌فرد به هیئت‌مدیره قوت گرفت

به گزارش نیوز، باشگاه پرسپولیس در انتظار اتفاقات جدید است زیرا طبق اعلام وزارت ورزش و جوانان، در هفته آینده مجامع دو باشگاه استقلال و پرسپولیس تشکیل جلسه می‌دهد و در مورد سیاستگذاری این دو باشگاه بحث‌هایی درمی‌گیرد. این موضوع از همین حالا مدیران دو باشگاه سرخابی پایتخت را به جنب و جوش انداخته و آن‌ها به دنبال تهیه گزارش سالانه، شفاف‌سازی مالی و اقتصادی و همچنین جور کردن مدرک علیه مدیران پیش از خود در این سال پرحاشیه و جنجال هستند. باشگاه استقلال البته با حواشی متفاوتی نسبت به پرسپولیس دست و پنجه نرم می‌کند و آن‌ها حتی مدیرعاملی هم ندارند که دستور جلسه این مجمع را از وزارت ورزش تحویل بگیرد.
پرسپولیسی‌ها، اما سالی پر از جنجال را پشت سر گذاشته‌اند. آن‌ها در طول این سال، دو مدیرعامل به خود دیدند که یکی از دیگر جنجالی‌تر بود. از ابتدای سال ۳ سرمربی روی نیمکت تیم نشست و میلیارد‌ها بدهی جدید به بار آورد. مسائل مالی و مدیریتی هم چالش‌های جدی ساخت تا جایی که طرفداران پرسپولیس بار‌ها به حالت عصبانیت، مقابل دفتر باشگاه اقدام به اعتراض فیزیکی کردند و در فضای مجازی از خجالت کسانی که با انتخاب‌های عجیب خود، آبروی تیم را بردند، درآمدند.
به هر حال طی چند روز گذشته، هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس که فعلاً ۴ عضو دارد و ناقص به نظر می‌رسد، دو مرتبه تشکیل جلسه داد که بخشی کوتاهی از این جلسات برای هماهنگی جهت درآمدزایی بود و بخش بزرگ‌تر در خصوص جمع‌آوری گزارش‌ها برای تقدیم به مجمع. در این مجمع همچنین قرار است اعضای هیئت‌مدیره باشگاه کامل شوند یعنی مجمع به عنوان تنها مرجع قانونی باید اقدام به تکمیل هیئت‌مدیره کند و از این رو، جای نفر پنجم نیز پر می‌شود.
در این شرایط، بار دیگر شانس در خانه محمدحسن انصاری‌فرد را زده و او می‌تواند احتمال حضورش در جمع مدیران ارشد باشگاه را امتحان کند. انصاری‌فرد از وقتی مدیرعامل باشگاه شد و به جای ایرج عرب به دفتر پرسپولیس آمد، منتظر فرصتی بود تا از مجمع رأی اعتماد گرفته و عضویت در هیئت‌مدیره را به دست بیاورد. در همان اوایل کارش، جعفر کاشانی به رحمت خدا رفت، اما باز هم جا برای او باز نشد. حالا مجمع می‌تواند جایی برای انصاری‌فرد در نظر بگیرد هر چند شایعاتی شنیده می‌شود مبنی بر اینکه در روز مذاکره از سوی وزارتخانه برای دادن مدیرعاملی باشگاه به انصاری‌فرد، با او اتمام حجت شده بود که هرگز مدعی حضور در هیئت‌مدیره نباشد، اما حالا اوضاع فرق کرده، چون عرب استعفا کرده و یک صندلی در هیئت‌مدیره خالی است. از این رو، امید به انصاری‌فرد چشمک می‌زند.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=9036

ثبت نظر

-