واکنش تند پیکه به توجیهات رئیس بارسلونا؛ عروسک خیمه‌شب‌بازی!

  • کد خبر : 8997
  • 01 اسفند 1398 - 9:53
واکنش تند پیکه به توجیهات رئیس بارسلونا؛ عروسک خیمه‌شب‌بازی!

واکنش تند جرارد پیکه به توجیهات رئیس بارسلونا؛ عروسک خیمه‌شب‌بازی!به گزارش نیوز، موضوع جنجالی این روز‌های بارسلونا مربوط می‌شود به شرکتی به‌نام «۱۳ Venture» که یک شرکت مرتبط با فعالیت‌های شبکه‌های اجتماعی است و حالا متهم است که کمپینی را علیه چهره‌های کلیدی بارسلونا از جمله جرارد پیکه به راه انداخته است.

این اتهام ابتدا از سوی شبکه تلویزیونی SER اسپانیا مطرح شد. این شبکه در گزارشی اعلام کرد که «۱۳ Venture» اکانت‌هایی را در شبکه‌های اجتماعی ایجاد کرده که هدف آن‌ها حمله به چهره‌های محبوب بارسلونا مثل جرارد پیکه، لیونل مسی، پپ گواردیولا و دیگران است و در ازای این کار یک میلیون یورو دریافت کرده است و این کار هم توسط بارتومئو صورت گرفته است.

بارتومئو حالا به شدت زیر فشار است. قرار است روز جمعه جلسه هیئت مدیره باشگاه برگزار شود و به نظر می‌رسد که جلسه‌ای پرچالش در راه باشد. اعضای هیئت مدیره باشگاه از این عصبانی هستند که چرا باید چنین اخباری را از رسانه‌ها بشنوند.

این عدم آگاهی در رده‌های بالای مدیریتی باشگاه بارسلونا به این دلیل است که یک میلیون یوروی پرداختی به شرکت «۱۳ Venture» در پنج قسط ۲۰۰ هزار یورویی و از طریق دپارتمان‌های مختلف باشگاه پرداخت شده است تا زیر ذره‌بین هیئت رئیسه قرار نگیرد. چراکه طبق قانون مصوب باشگاه مبالغ بالای ۲۰۰ هزار یورو بابت هر موضوعی ابتدا باید به تصویب هیئت مدیره باشگاه برسند.

عروسک
بارتومئو بعد از ظهر سه‌شنبه توضیحاتی داد و این اخبار را بازی‌های رسانه‌ای علیه باشگاه دانست و گفت بزرگان تیم و هواداران باشگاه تحت تأثیر این موضوع قرار نمی‌گیرند. این توضیحات، اما گویا اصلاً مورد قبول پیکه نبوده است. بارتومئو بعد از تمرین سه‌شنبه، چهار کاپیتان باشگاه و کیکه ستین سرمربی تیم را به جلسه‌ای دعوت کرد و به آن‌ها در این مورد توضیحاتی داد. یک پیام حمایتی نیز در توئیتر از سوی یکی از خبرنگاران نزدیک به بارتومئو منتشر شد که جملاتی با مضمون همان حرف‌های بارتومئو را بیان می‌کرد.

اما پیکه با یک کلمه واکنش تندی به این توئیت داد: «عروسک خیمه‌شب‌بازی»! او خبرنگاری که این جملات را نوشته بود (جملاتی که در واقع توجیهی برای بارتومئو و حمایت از او بود) را در واقع یک عروسک خطاب کرد. واکنشی که می‌تواند تبعات زیادی را در باشگاه بارسلونا داشته باشد.

دفاع بارتومئو
بارتومئو در جلسه‌ای که با چهار کاپیتان و سرمربی تیم داشت برای حدود ۳۰ دقیقه با سختی فراوان سعی می‌کرد شرایط را توضیح دهد و خودش را از اتهامات وارده مبرا کند. او کمابیش همان حرف‌هایی را زد که چند ساعت قبل در یک مراسم به خبرنگاران گفته بود: «باشگاه بارسلونا هیچ‌گونه قراردادی با سرویس‌های شبکه‌های مجازی برای ضربه زدن به شهرت و اعتبار هیچ‌کس نداشته و ما از خودمان مقابل این حملات و اتهامات دفاع خواهیم کرد.»

بارتومئو حتی در جلسه خصوصی خود با کاپیتان‌ها برای اینکه حرف‌های خود را ثابت کند پرونده‌ای از پرینت‌هایی آورده بود که محتوای آن پیام‌های مثبت از سوی اکانت‌های مورد اشاره بود. او می‌خواست ثابت کند این اکانت‌ها نه برای تخریب برای پخش کردن پیام‌های مثبت در مورد اعضای تیم در شبکه‌های اجتماعی فعالیت می‌کنند.

رئیس باشگاه بارسلونا معتقد است رسانه‌ها و تعدادی از ایجنت‌ها به دنبال ضربه زدن به باشگاه به هر قیمتی هستند چراکه به گفته او در یک سال آینده قرار است انتخابات ریاست باشگاه برگزار شود و این جنجال‌ها به همین دلیل ایجاد شده است، اما دست‌کم پیکه با این حرف‌ها قانع نشد و حالا بارتومئو باید در جلسه روز جمعه هیئت مدیره از خود دفاع کند و شاید هم کار او به استعفا از سمتش کشیده شود.

بیشتر بخوانید:
ترکش جدید افشاگری علیه بارسا
بارسا تکذیب کرد؛ تخریبچی استخدام نکرده بودیم! 

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=8997

ثبت نظر

-