میلیچ: از وعده‌هایی که می‌دهند، خسته‌ام

  • کد خبر : 8919
  • 01 اسفند 1398 - 8:08
میلیچ: از وعده‌هایی که می‌دهند، خسته‌ام

میلیچ: از وعده‌هایی که می‌دهند، خسته‌ام

به گزارش نیوز، هروویه میلیچ بازیکن تیم فوتبال استقلال با انتشار یک استوری در صفحه اینستاگرامی خود نسبت به مشکلات و حواشی پیرامون خود و تیمش در روز‌های گذشته واکنش نشان داد.

میلیچ درباره غیبتش در بازی برابر الاهلی عربستان گفت: از ۴، ۵ روزگذشته با مشکل آنفلونزا مواجه شدم، اما از آن جایی که می‌دانستم بازی با الاهلی تا چه اندازه مهم است، به خودم استراحت ندادم. پیش از بازی به کادرپزشکی تیم گفتم وضعیت مناسبی ندارم. تمام شایعاتی که راجع به من مطرح شد، نادرست بود و در واقع اخبار جعلی بود.

مدافع کروات استقلال درباره پرداخت نشدن مطالباتش اظهار داشت: از گوش دادن به قصه‌ها و وعده‌هایی که هر روز به من می‌دهند، بسیار خسته هستم.

میلیچ در ادامه گفت: یکی از افراد ناشناس که در باشگاه حضور دارد به رسانه‌ها اطلاعات نادرست و غلط می‌دهد و من با این موضوع مشکل دارم. از آن شخص می‌خواهم اگر تیم، بازیکنان و کادرفنی و ارتش هواداران استقلال را دوست دارد و برای من احترام قائل است، علاقه اش را نشان دهد.

او افزود: روز گذشته خلیل زاده به من اطمینان داد که مطالبتم تا چهارشنبه هفته جاری، یعنی فردا پرداخت می‌شود. من احترامم را به باشگاه نشان دادم، زیرا قرار بود مطالباتم تا ۱۸ ژانویه پرداخت شود، اما در این مدت صبر کردم. نمی‌توانم راجع به مبلغ قراردادم چیزی بگویم، زیرا این یک مسئله میان من و باشگاه است.

میلیچ در خصوص شایعاتی که درباره جدایی او از جمع آبی پوشان به گوش می‌رسد گفت: یک داستان جدید درباره من منتشر شده و باید راجع به آن توضیح دهم. زمستان امسال، مارکو مارین که یکی از بهترین دوستان و هم تیمی سابق من است، به الاهلی پیوست و من صفحه باشگاه جدید او را فالو کردم. آدم‌های باهوش این کار را درک می‌کنند.

میلیچ: از وعده‌هایی که می‌دهند، خسته‌ام

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=8919

ثبت نظر

-