سناتور آمریکایی به ترامپ: سیاست شما در قبال ایران شکستی فاجعه‌بار است

  • کد خبر : 8887
  • 01 اسفند 1398 - 7:05

نیوز :نماینده مجلس سنای آمریکا بعد از آنکه از سوی رئیس‌جمهور کشورش بابت دیدار با وزیر خارجه ایران مورد انتقاد قرار گرفت، سیاست دولت آمریکا در قبال تهران را «شکستی فاجعه‌بار» توصیف کرد.

به گزارش نیوز به نقل از فارس، «کریس مورفی»، نماینده مجلس سنای آمریکا که چند روز پیش در مونیخ با «محمد جواد ظریف»، وزیر خارجه ایران دیدار کرده بود به انتقاد «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا از خودش پاسخ داد.

ساعاتی قبل‌تر ترامپ که به دلیل ناکارآمد بودن سیاست‌هایش در قبال ایران به شدت مورد انتقاد قرار گرفته دیدار برخی از سیاستمداران دموکرات این کشور با مقام‌های ایران را دلیل بی‌میلی تهران به توافق با آمریکا دانسته است.

ترامپ در شناسه‌اش در توئیتر با اشاره به دیدارهایی که در دوران ریاست‌جمهوری او میان «محمد جواد ظریف» با «کریس مورفی» و «جان کری» وزیر خارجه سابق آمریکا صورت گرفته نوشت: «کری و مورفی، قانون لوگان را نقض کرده‌اند. به این خاطر است که ایران [با آمریکا] توافق نمی‌کند. باید قاطعانه به این مسئله رسیدگی کرد!»

کریس مورفی در پاسخ به این توئیت ترامپ نوشته است: «ایران برنامه هسته‌ای خودش را از سر گرفته، به سمت نیروهای ما آتش گشوده و حمایت از نائبانش را افزایش داده. سیاست شما در قبال ایران شکستی فاجعه‌بار است.»

او در ادامه نوشته است: «ضمناً جهت اطلاع شما، من عضو ارشد کمیته فرعی خاورمیانه در کمیته روابط خارجی مجلس سنا هستم. دیدار با مقام‌های منطقه‌ای به معنی واقعی کلمه، کار من است.»


این مطلب برایم مفید است
۳


نفر
این پست را پسندیده اند

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=8887

ثبت نظر

-