دشت تک امتیازی پرسپولیس در هفته ضعیف نمایندگان ایران

  • کد خبر : 8799
  • 01 اسفند 1398 - 3:05
دشت تک امتیازی پرسپولیس در هفته ضعیف نمایندگان ایران

دشت تک امتیازی پرسپولیس در هفته ضعیف نمایندگان ایرانبه گزارش نیوز، در چارچوب دیداری از هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا و از گروه C رقابت‌ها تیم‌های الشارجه امارات و پرسپولیس از ساعت ۱۹:۰۵ امروز (سه‌شنبه) در ورزشگاه اختصاصی شارجه به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی ۲ – ۲ به پایان رسید. (اینجا ببینید)

علی علیپور در دقایق ۱۰ و ۲۷ برای پرسپولیس گلزنی کرد و گل‌های الشارجه توسط محمد خلفان در دقیقه ۲۶ و رایان مندس در دقیقه ۲+۴۵ به ثمر رسیدند.

ترکیب الشارجه: عادل الحوسنی، الحسن صالح، شاهین المعزمی، کایو لوکاس، محمد عبدالباسط (۷۳ – محمد سرور)، سالم سلطان، علی محمد، عبدالله العلوی، رایان مندس، محمد خلفان (۸۸ – عمر جمعه) و اوتابیک شکوروف.

دشت تک امتیازی پرسپولیس در هفته ضعیف نمایندگان ایران

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی (۴۶ – محمدحسین کنعانی‌زادگان)، شجاع خلیل‌زاده، مهدی شیری، محمد انصاری، کمال کامیابی‌نیا، احمد نوراللهی، وحید امیری (۷۴ – بشار رسن)، مهدی ترابی، علی علیپور و کریستین اوساگونا (۷۰ – آنتونی استوکس).

نیمه اول:

دقیقه ۸: ضربه نوراللهی از روی ضربه ایستگاهی اولین خطر را روی دروازه الشارجه ایجاد کرد.

دقیقه ۱۰: مهدی ترابی از کنار خط طولی با یک پاس در عمق علیپور را با عادل الحوسنی تک به تک کرد و این بازیکن با تیزهوشی و ضربه دقیق موفق شد پرسپولیس را به اولین گل آسیایی در این فصل از لیگ قهرمانان برساند.

دشت تک امتیازی پرسپولیس در هفته ضعیف نمایندگان ایران

دقیقه ۱۳: شوت سرکش خلفان از محوطه جریمه پرسپولیس با برخورد به بدن سیدجلال به زمین مسابقه برگشت.

دقیقه ۱۹: اوساگونا پشت مدافعان الشارجه در داخل محوطه جریمه این تیم صاحب موقعیت ایده‌آل شوتزنی شد، اما ضربه‌اش با بی‌دقتی از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه ۲۶: کایو خیلی راحت پا به توپ وارد محوطه جریمه پرسپولیس شد و با یک پاس در عمق خلفان را صاحب موقعیت ایده‌آل گلزنی کرد و او هم با یک ضربه آرام دروازه بیرانوند را باز کرد. البته این صحنه کاملاً مشکوک به آفساید بود.

دقیقه ۲۷: روی پاس دوباره ترابی به علیپور و ضربه او بعد از دریبل دو بازیکن الشارجه، پرسپولیس خیلی زود گل برتری را به ثمر رساند.

دقیقه ۳۵: الحسن صالح روی یک پاس عمق خیلی راحت پشت مدافعان پرسپولیس صاحب توپ شد، اما بعد از تک به تک شدن با بیرانوند ضربه‌اش در حالت بسیار خطرناک از کنار دروازه او راهی اوت شد.

دقیقه ۳۷: پرسپولیس در چند صحنه خطرناک روی ضربه سر اوساگونا و در ادامه شوت نوراللهی و ضربه سر نهایی ترابی می‌توانست دروازه الشارجه را باز کند.

دقیقه ۴۲: مندس با دریبل خلیل‌زاده پاس عرضی را برای خلفان ارسال کرد، اما ضربه او با برخورد به بیرانوند راهی کرنر شد.

دقیقه ۴۴: ترابی با حرکات انفرادی و شوتی محکم دروازه الشارجه را تهدید کرد.

دقیقه ۲+۴۵: مندس پشت مدافعان پرسپولیس صاحب توپ شد و بعد از حضور در محوطه جریمه این تیم با یک شوت محکم از زاویه بسته دروازه بیرانوند را باز کرد.

نیمه دوم

دقیقه ۴۷: کرنر ارسالی ترابی با ضربه سر خطرناک خلیل‌زاده راهی اوت شد.

دقیقه ۶۲: داور به الحسن صالح کارت زرد نشان داد.

دقیقه ۷۶: محمد سرور دومین کارت زرد را از داور مسابقه دریافت کرد.

دقیقه ۷۸: ارسال بشار رسن از جناح راست با ضربه سر بد و بی‌دقت علیپور همراه شد.

دقیقه ۸۱: شوت سرور از کنار دروازه پرسپولیس راهی اوت شد.

دقیقه ۸۵: ترابی نفوذ خوبی به محوطه جریمه الشارجه داشت، اما پاس بی‌دقت وی توسط مدافعان این تیم برگشت داده شد.

دقیقه ۸۸: پاس در عموق ترابی در محوطه جریمه الشارجه به علیپور رسید، اما تکل به موقع مدافع این تیم این موقعیت خوب گلزنی را از پرسپولیس گرفت.

دقیقه ۲+۹۰: الشارجه روی یک ضدحمله خطرناک توسط مندز می‌رفت به گل برسد که بیرانوند با تکل به موقع مانع این اتفاق شد.

الشارجه در نیمه دوم به مانند الدحیل سعی کرد با بازی بسته و تأخیری نظم خط هافبک پرسپولیس را به‌هم زده و کمترین موقعیت گل را به نماینده کشورمان بدهد که در این امر موفق بود تا سرخپوشان دو امتیاز حساس دیگر را از دست داده باشند.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=8799

ثبت نظر

-