پرسپولیس در نیمه نخست غافلگیر شد

  • کد خبر : 8738
  • 01 اسفند 1398 - 1:25
پرسپولیس در نیمه نخست غافلگیر شد
پرسپولیس در نیمه نخست غافلگیر شد
به گزارش نیوز، در چارچوب دیداری از هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا و از گروه C رقابت‌ها تیم‌های الشارجه امارات و پرسپولیس از ساعت ۱۹:۰۵ امروز (سه‌شنبه) در ورزشگاه اختصاصی شارجه به مصاف هم رفتند که نیمه اول این دیدار با تساوی ۲ – ۲ به پایان رسید.
* علی علیپور در دقایق ۱۰ و ۲۷ برای پرسپولیس گلزنی کرد و گل‌های الشارجه توسط محمد خلفان در دقیقه ۲۶ و رایان مندس در دقیقه ۲+۴۵ به ثمر رسیدند.

ترکیب الشارجه: عادل الحسنی، الحسن صالح، شاهین کایو، محمد عبدالباسط، سالم سلطان، علی الظنحانی، عبدالله قانع، رایان مندز، محمد خلفان و اوتابیک شکوروف.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، مهدی شیری، محمد انصاری، کمال کامیابی‌نیا، احمد نوراللهی، وحید امیری، مهدی ترابی، علی علیپور و کریستین اوساگونا.
دقیقه ۸

ضربه نوراللهی از روی ضربه ایستگاهی اولین خطر را روی دروازه الشارجه ایجاد کرد.
دقیقه ۱۰

مهدی ترابی از کنار خط طولی با یک پاس در عمق علیپور را با عادل الحسنی تک به تک کرد و این بازیکن با تیزهوشی و ضربه دقیق موفق شد پرسپولیس را به اولین گل آسیایی در این فصل از لیگ قهرمانان برساند.
دقیقه ۱۳

شوت سرکش خلفان از محوطه جریمه پرسپولیس با برخورد به بدن سید جلال به زمین مسابقه برگشت.
دقیقه ۱۹

اوساگونا پشت مدافعین الشارجه در داخل محوطه جریمه این تیم صاحب موقعیت ایده‌آل شوت زنی شد، اما ضربه‌اش با بی‌دقتی از بالای دروازه راهی اوت شد.
دقیقه ۲۶

کایو خیلی راحت پا به توپ وارد محوطه جریمه پرسپولیس شد و با یک پاس در عمق خلفان را صاحب موقعیت ایده‌ال گلزنی کرد و او هم با یک ضربه آرام دروازه بیرانوند را باز کرد. اگرچه این صحنه کاملا مشکوک به آفساید بود.
دقیقه ۲۷

روی پاس دوباره ترابی به علیپور و ضربه او بعد از دریبل دو بازیکن الشارجه، پرسپولیس خیلی زود گل برتری را به ثمر رساند.
دقیقه ۳۵

الحسن صالح روی یک پاس عمق خیلی راحت پشت مدافعان پرسپولیس صاحب توپ شد، اما بعد از تک به تک شدن با بیرانوند ضربه‌اش در حالت بسیار خطرناک از کنار دروازه او راهی اوت شد.
دقیقه ۳۷

پرسپولیس در چند صحنه خطرناک روی ضربه سر اوساگونا و در ادامه شوت نوراللهی و ضربه سر نهایی ترابی می‌توانست دروازه الشارجه را باز کند.
دقیقه ۴۲

مندز با دریبل خلیل‌زاده پاس عرضی را برای خلفان ارسال کرد، اما ضربه او با برخورد به بیرانوند راهی کرنر شد.
دقیقه ۴۴

ترابی با حرکات انفرادی و شوتی محکم دروازه الشارجه را تهدید کرد.
دقیقه ۲+۴۵

مندز پشت مدافعان پرسپولیس صاحب توپ شد و بعد از حضور در محوطه جریمه این تیم با یک شوت محکم از زاویه بسته دروازه بیرانوند را باز کرد.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=8738

ثبت نظر

-