نیمه اول بازی السد و سپاهان برنده‌ نداشت

  • کد خبر : 8722
  • 01 اسفند 1398 - 0:43
نیمه اول بازی السد و سپاهان برنده‌ نداشت

به گزارش نیوز، تیم فوتبال سپاهان ایران در دومین هفته از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا و در ورزشگاه جاسم بن حمد به مصاف السد قطر رفت که این بازی در نیمه اول با نتیجه صفر بر صفر به پایان رسید.
داور: عزیز عظیموف (ازبکستان)
کمک‌ها: روسلان سیراتزیدینوف – عاشور عثمانوف (ازبکستان)
کارت زرد: –
کارت قرمز: –
گل‌ها: –
ترکیب سپاهان ایران: پیام نیازمند، محمدطیبی، شایان مصلح، سعید آقایی، مرتضی منصوری، امیدنورافکن، مهدی کیانی، سروش رفیعی، محمدمحبی، سیدمحمدرضا حسینی و علی قربانی

سرمربی: امیرقلعه‌نویی

ترکیب السدقطر: سعد الشیب، طارق سلمان، پدرو میگل، بوعلام خوخی، یاسر عیسی، گابی فرناندز، جونگ وو ینوگ، نام تائه هی، حسن الهیدوس، اکرم عفیف، بغداد بونجاح

سرمربی: ژاوی هرناندز

دقیقه ۲
اکرم عفیف روی اشتباه خط دفاعی سپاهان صاحب توپ شد و با نفوذ به محوطه جریمه زردپوشان در موقعیت تک به تک با نیازمند قرارگرفت، اما ضربه او را دروازه بان سپاهان دفع کرد و مانع گلزنی این بازیکن شد
دقیقه ۶
اکرم عفیف بازهم روی اشتباه مدافعان سپاهان پا به توپ وارد محوطهاین تیم شد و در موقعیت تک به تک با نیازمند قرار گرفت، اما اینبار هم شوت او را دروازه‌بان سپاهان دفع کرد.
دقیقه ۸
حرکت خوب محمدرضا حسینی و نفوذ او به محوطه جریمه السد، با یک سانتر تندوتیز و خطرناک همراه شد که این توپ با دفع مدافعان حریف راهی کرنر شد.
دقیقه ۱۲
سانتر خطرناک از جناح راست محوطه جریمه سپاهان را نیازمند با خروجی به مقع به خوبی جمع کرد.
دقیقه ۳۳
بغدادبونجاح می‌رفت که در محوطه رجیمه سپاهان صاحب توپ شود و در موقعیت تک به تک با نیازمند قرار بگیرد، اما تکل به موقع مصلح توپ او را راهی کرنر کرد.
دقیقه ۳۴
نفوذ حسینی به داخل محوطه جریمه السد او را در موقعیت شوتزنی قرار داد، اما شوت این بازیکن که در حالت نامتعادل زده شود، با اختلاف از کنار دروازه حریف به بیرون رفت.
دقیقه ۳۵
شوت نام تائه از پشت محوطه جریمه سپاهان با اختلاف اندک از کنار دروازه این تیم به بیرون رفت.
دقیقه ۳۸
ضربه سر سعید آقایی با بی دقتی راهی به دروازه حریف راه پیدا نکرد.
دقیقه ۴۱
سانتر دقیق و زمینی حسینی درون محوطه جریمه السد به محبی رسید، اما او از این موقعیت عالی گلزنی استفاده نکرد و توپ را به بیرون زد.
دقیقه ۴۴
بونجاح در محوطه جریمه سپاهان صاحب توپ شد، اما ضربه را نیازمند دفع کرد. در ادامه ضربه اکرم عفیف نیز با سیو عالی نیازمند راهی کرنر شد.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=8722

برچسب ها

ثبت نظر

-