نقش دلالان در فوتبال ما بسیار پررنگ است

  • کد خبر : 86754
  • 26 خرداد 1399 - 5:32
نقش دلالان در فوتبال ما بسیار پررنگ است

به گزارش نیوز، عبدالعلی چنگیز در مورد قرارداد مارک ویلموتس و حاشیه‌هایی که پیرامون آن بوجود آمده است، گفت: طی سال‌های گذشته ما شاهد چنین اتفاقات ناخوشایندی بوده ایم. اختیارات زیادی را به سرمربی تیم ملی داده ایم و نتوانستیم او را کنترل کنیم. مربی خارجی باید تحت اختیار فدراسیون فوتبال باشد نه اینکه بعد مدتی خودش صاحب اختیار شود و در هر کاری دخالت کند.

وی افزود: فدراسیون فوتبال در مورد قرارداد ویلموتس اشتباهات بزرگی انجام داده و حالا مسئولان باید پاسخگو باشند. چرا باید چنین قرارداد وحشتناکی با این مربی بسته شود که حالا ما میلیارد‌ها تومان به او بدهکار شده و باید از بیت المال بابت بدهی به او پرداخت کنیم.

چنگیز خاطرنشان کرد: رئیس پیشین فدراسیون فوتبال باید در مورد قرارداد ویلموتس به طور شفاف صحبت کند. متأسفانه در سال‌های گذشته قرارداد‌های مربیان محرمانه شده و تا زمانی که مشکلی پیش نیاید، همه چیز گل و بلبل است، اما وقتی اتفاقی می‌افتد همه گردن هم می‌اندازند. چیزی که این روز‌ها در فوتبال ما نمود پیدا کرده است.

پیشکسوت باشگاه استقلال تصریح کرد: نقش دلالان در این میان بسیار پررنگ است. آن‌ها فقط دنبال دریافت پورسانت خود هستند و اصلاً به موفقیت فوتبال مالی فکر نمی‌کنند؛ بنابراین باید راهکار درستی به وجود بیاوریم تا دیگر شاهد چنین اتفاقات ناخوشایندی در فوتبال نباشیم.

پیشکسوت باشگاه استقلال در پایان و در پاسخ به این سوال که چه تیمی شانس قهرمانی دارد؟ گفت: در مورد قهرمانی زمانی می‌توانیم صحبت کنیم که سوت پایان لیگ نوزدهم به صدا درآید. اگرچه در شرایط حال حاضر پرسپولیس از همه بهتر است، اما فوتبال یک بازی پیچیده است و کسی نمی‌داند در پایان ۹۰ دقیقه چه اتفاقی می‌افتد؛ بنابراین تیم‌هایی مانند استقلال، سپاهان و تراکتورسازی شانس برای قهرمانی در لیگ نوزدهم را دارا می‌باشند.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=86754

ثبت نظر

-