رئیس فدراسیون امیدوار به حضور تماشاگران

  • کد خبر : 85507
  • 24 خرداد 1399 - 21:02
رئیس فدراسیون امیدوار به حضور تماشاگران

رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا امیدوار به حضور تماشاگرانبه گزارش نیوز، گابریله گراوینا رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا می‌گوید امید دارد که ورزشگاه‌های فوتبال در این کشور در ماه جولای (۱۱ تیر تا ۱۱ مرداد) با نیمی از گنجایش‌شان آماده پذیرایی از هواداران باشند.

به دلیل شیوع کرونا در ایتالیا، مسابقات فوتبال در این کشور سه ماه به حالت تعلیق در‌آمده بود و شب گذشته (جمعه) با دیدار تیم‌های یوونتوس و میلان در جام حذفی، این مسابقات از سر گرفته شد، اما بدون حضور تماشاگر. گراوینا، اما امیدوار است که از ماه آینده به تیم‌ها اجازه داده شود که به اندازه نیمی از گنجایش ورزشگاه های‌شان بلیت‌فروشی کنند.

گراوینا با اشاره به بازی افتتاحیه رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ که پیش از شیوع کرونا قرار بود شب گذشته در شهر رم میان تیم‌های ملی ایتالیا و ترکیه برگزار شود و به سال آینده موکول شد، به رادیو دی‌جی ایتالیا گفت: من دیشب دوباره توانستم احساس سرخوشی را تجربه کنم (به بهانه از سر گرفته شدن مسابقات فوتبال در ایتالیا) و به این فکر می‌کردم که چه تقارن زمانی جالبی شده است. شب گذشته شبی بود که قرار بود ایتالیا و ترکیه در رم بازی افتتاحیه یورو ۲۰۲۰ را انجام دهند. از سر گرفته شدن مسابقات فوتبال برای مجموعه ما و برای هواداران یک افتخار بزرگ است. ما در تمام طول این مسیر ثابت قدم و متوازن بودیم و همه جوانب را در نظر گرفتیم. همین مسئله هم سبب شد که به هدفی بزرگ دست پیدا کنیم. قدمی که روز گذشته برداشتیم، آخرین مرحله برای رفع شک و شبهات درباره سرنوشت فصل متوقف شده فوتبال‌مان بود.

گراوینا افزود: من اکنون بسیار خوشحالم. حالا فقط یک قطعه دیگر از این پازل کم است، حضور هواداران در ورزشگاه‌ها. امیدوارم که بتوانیم در اوایل ماه جولای، به اندازه نیمی از ظرفیت ورزشگاه‌ها، هواداران را هم برگردانیم. اگر این اتفاق هم رخ دهد، یعنی اینکه از آخرین محدودیت‌ها و روز‌هایی تاریک عبور کرده‌ایم.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=85507

ثبت نظر

-