گل‌محمدی شیفته کریم است!

  • کد خبر : 8097
  • 30 بهمن 1398 - 7:24
گل‌محمدی شیفته کریم است!

به گزارش نیوز، ناکامی پرسپولیس در باز کردن دروازه الدحیل قطر باعث شد شرایط خاصی برای سرخپوشان به وجود بیاید و انتقادات نسبت به عملکرد بازیکنان خط حمله افزایش پیدا کند. البته در این میان، آنتونی استوکس که به تازگی به تیم اضافه شده، توانست با عملکرد خوب و هوشمندانه خود به نوعی نگاه‌ها را نسبت به آینده تغییر بدهد و خیلی زود محبوب هواداران شد. استوکس در آسیا با شماره ۱۰ به میدان می‌رود و شانس زیادی دارد تا در ترکیب اصلی تیمش مقابل الشارجه راهی زمین شود، اما علی علیپور مدتی است به شدت تحت فشار هواداران است. البته او در شهرآورد گل مهمی به ثمر رساند و به نوعی، فضا را عوض کرد، اما در بازی برابر صنعت نفت آبادان، فرصت هت‌تریک را از دست داد و ۳ موقعیت تک به تک از کف تیم پرسپولیس رفت.

این در حالی است که علیپور مدت‌هاست در مورد جدایی از جمع سرخپوشان و پیوستن به یک باشگاه خارجی مباحثی را مطرح کرده و حتی در این فصل، فقط یک گام و یک امضا تا لژیونر شدن فاصله داشت که باشگاه به خاطر عدم جذب مهاجم خوب ایرانی، از خارج کردن نام علی از لیست تیم منصرف شد وگرنه علیپور دغدغه بازی خارج از ایران را در سر می‌پروراند و دنبال فرصتی برای نشان دادن توانایی‌های خود در لیگی غیر از لیگ ایران است.

از وقتی یحیی گل‌محمدی به پرسپولیس برگشته، در مورد لیست فصل آینده تیم حرف و حدیث‌های زیادی مطرح می‌شود. به عنوان مثال می‌گویند این مربی به دنبال ایجاد تحول در خط حمله است، اما چون در نیم‌فصل زمان چندانی برای ایجاد این تغییرات نداشت، همه چیز را به پایان فصل موکول کرده است. سرخپوشان پایتخت در پی آن هستند که احتمالات مختلف را بررسی کنند. یکی از این احتمالات، جدایی برخی بازیکنان سرشناس است. جدایی علیرضا بیرانوند که قطعی شده، اما برخی بازیکنان هم از همین حالا پیشنهاداتی را در دست دارند که یکی از آنها، همین علی علیپور است. قرارداد آنتونی استوکس هم تا پایان فصل امضا شده و امکان جدایی این بازیکن وجود دارد همچنین اگر کریستین اوساگونا نتوانست خودش را نشان بدهد، از لیست فصل آینده تیم دور می‌شود. در همین شرایط، در همین چند روز گذشته اخبار و شایعات زیادی در مورد نقل و انتقالات فصل آینده باشگاه می‌شنویم.

یکی از این بازیکنان، کریم انصاری‌فرد است، مهاجمی که در فصل دوازدهم و هنگامی که یحیی گل‌محمدی هدایت تیم را بر عهده داشت، در خط حمله سرخ‌ها به میدان می‌رفت و موفق هم بود. او نیز پس از جدایی گل‌محمدی، پرسپولیس را ترک کرد تا برای تراکتور بازی کند. همان فصل نیز، تنها قهرمانی تراکتور در سطح اول فوتبال ایران در جام حذفی را رقم زد. این بازیکن در این فصل از لیگ قطر شرایط خوبی نداشت و همواره خبر‌هایی مبنی بر بازگشتش به لیگ ایران شنیده می‌شد. البته مدیران باشگاه می‌گویند صحبتی از جذب کریم نیست و در زمان نقل و انتقالات زمستانی نیز خبری از این ماجرا نبود، چون انصاری‌فرد احتمالاً شرایطی برای بازگشت به لیگ ایران ندارد و حتی شنیده می‌شود پیشنهاد میلیارد تومانی باشگاه تراکتور را هم رد کرد، اما مدیران باشگاه هم می‌دانند که جلوی چنین شایعاتی را نمی‌توان گرفت. این روز‌ها در فضای مجازی، برخی که اتفاقاً نزدیک به باشگاه هم هستند، شایعاتی به راه انداخته‌اند مبنی بر اینکه گل‌محمدی علاقه خاصی به کریم انصاری‌فرد دارد و اگر در فصل بعد بماند و قرار بر ایجاد تغییرات در خط حمله باشد، کریم را به پرسپولیس بازمی‌گرداند.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=8097

ثبت نظر

-