دانشگر: عذر می‌خواهم، جبران می‌کنیم

  • کد خبر : 7988
  • 30 بهمن 1398 - 3:32
دانشگر: عذر می‌خواهم، جبران می‌کنیم

دانشگر: عذر می‌خواهم، دیگر تکرار نمی‌شود

به گزارش نیوز، استقلال در شرایطی امشب از الاهلی عربستان شکست خورد که آبی‌ها در دقیقه ۸۹ به گل تساوی رسیدند، اما کمک داور به دلیل آنچه حضور محمد دانشگر در مسیر دید دروازه بان خواند این صحنه را آفساید اعلام کرد تا گل استقلال مردود شود. محمد دانشگر در گفتگویی که مفصلا آمده است، معتقد است که هیچ برخوردی با توپ نداشته و گل استقلال به اشتباه مردود اعلام شده است. مشروح گفته‌های دانشگر در ادامه می‌آید.

در مورد مردود اعلام شدن گل استقلال صحبت کن.

چه بگویم، دیگر این صحنه حرفی باقی نگذاشت. تا جایی که من می‌دانم حتی رسانه‌های عربستانی هم نوشته اند گل استقلال به اشتباه مردود اعلام شده است.

ظاهرا در گزارش داور بازی آمده که توپ به تو برخورد کرده و وارد دروازه الاهلی شده است.

به هیچ عنوان درست نیست، من اصلا در مسیر توپ نبودم که با آن برخورد کنم. دید دروازه بان را هم نگرفته بودم و این حرف‌ها دروغ است. گل ما صد درصد درست بود و اشتباه وحشتناک داوری باعث شد ما امشب شکست بخوریم و البته تاکید می‌کنم امشب شب ما نبود و در مجموع مثل همیشه نبودیم. فکر می‌کنم داور امشب به شکست تیم ما کمک کرد.

قبول داری بعضی از بازیکنان امشب نمایش خوبی نداشتند؟

من روز‌های خوب زیادی در استقلال داشته ام و امشب اولین بازی در این فصل بود که یک نیمه اصلا خوب نبودم و خودم به این موضوع اعتراف می‌کنم. در نیمه اول بد بودم و فکر می‌کنم در این نیمه کل تیم بد بودند و نمایش خوبی نداشتند و پراشتباه بودند.

فکر می‌کنی می‌توانید این شکست را جبران کنید؟

من قول می‌دهم این اولین و آخرین بازی است که اینقدر بد بازی می‌کنیم و این را به هواداران اطمینان می‌دهم. مطمئن باشید این شکست را جبران می‌کنیم و از گروه مان صعود می‌کنیم. به نوبه خودم از هواداران عزیز استقلال بابت نمایش امشبم در نیمه اول معذرت خواهی می‌کنم.

به نظر تو تعویض مربی به استقلال لطمه زده است؟

اصلا، مقصر این باخت ما بازیکنان بودیم و هیچ ربطی به کادرفنی ندارد. امروز موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم و خودمان نبودیم و نباید فشاری بابت این نتیجه روی کادرفنی استقلال وارد شود.

فکر می‌کنی به جز صحنه داوری، استقلال می‌توانست امروز شکست نخورد؟

قبلا هم گفتم ما امروز خودمان نبودیم، ولی در روزی که خودمان نبودیم هم می‌توانستیم ببریم، چون پنج شش موقعیت گل صد درصد داشتیم. من باز هم بابت نمایش امشبم از هواداران استقلال عذرخواهی می‌کنم و مطمئنم اینقدر بزرگ هستند که من را می‌بخشند.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=7988

ثبت نظر

-