اصلاح طلبان درصدد مظلوم نمایی هستند

  • کد خبر : 780
  • 19 بهمن 1398 - 13:02
اصلاح طلبان درصدد مظلوم نمایی هستند
به گزارش نیوز،

 محمدکاظم انبارلویی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با اشاره به بیانیه اصلاح طلبان مبنی بر اینکه به سبب نداشتن نامزد در انتخابات لیست ارائه نخواهند داد، گفت: اصلاح طلبان همواره در انتخابات شگرد خاصی را دنبال می‌کنند. آنها در ابتدا حمله‌ای به شورای نگهبان و نظارت استصوابی را در دستور کار قرار می‌دهند تا در اذهان مردم خود را مظلوم نشان دهند.

اخبار سیاسی- او ادامه داد: بعد از این مظلوم نمایی و حمله به شورای نگهبان آنها اعلام می‌کنند که برای شرکت در انتخابات نامزد ندارند، اما در روز انتخابات نامزدهای اصلی خود را در معرض دید عموم قرار می‌دهند؛ شیوه‌ای که صرفا برای این است تا اگر رای آوردند بگویند علی رغم اینکه شورای نگهبان عناصر اصلی ما را رد کرد اما باز هم مردم به ما اقبال داشته و ما رای آوردیم و اگر هم رای نیاوردند بگویند که شورای نگهبان نگذاشت تا ما در انتخابات رای بیاوریم و این بازی تکراری اصلاح طلبان در هر انتخابات است که بازهم در حال تکرار آن هستند.

انبارلویی افزود: علاوه بر این، یکی  از بازی‌های دیگر اصلاح طلبان این است که می‌گویند ما لیست نخواهیم داد، اما در دقیقه نود شاهدیم که لیست می‌دهند و در نهایت هم عناصری که رای می‌آورند در توجیه ناکارآمدی‌هایشان می‌گویند که نمی‌گذارند ما کار کنیم و این بازی است که صرفا برای تخریب چهره دموکراسی در ایران به راه انداخته شده و امری خلاف دموکراسی است.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: ما گرفتار جمعیتی هستیم که متاسفانه از خارج کشور الهام می‌گیرند تا چهره مردم سالاری را در ایران زشت نشان داده و بگویند که دموکراسی در ایران خیلی قوام ندارد و متاسفانه این بازی در ایران هرساله تکرار می‌شود. باوجود این اما اتفاقا اینها در انتخابات هم شرکت خواهند کرد و با اقدامات خود صرفا ثابت می‌کنند که اعتقادی به دموکراسی ندارند.

فعال اصولگرا با اشاره به تخریب قالیباف به عنوان یکی از چهره‌های شاخص اصولگرا توسط این جریان، بیان کرد: در هر انتخاباتی مردم باید برای ارزیابی کارکرد و عملکرد افرادی که بهشان رای داند فرصت داشته باشند و  الان هم مردم دارند به عملکرد مردم و مجلس نمره می‌دهند؛ نمره‌ای که اصلا قابل قبول نیست  و برای اینکه مردم به دنبال این ارزیابی نروند یک جنگ زرگری راه انداخته و حمله به رقیب را در دستور کار قرار داده‌اند.

او در پایان تاکید کرد: حمله به نامزد یک جریان که هنوز رای نیاورده صرفا نشان دهنده ضعف این جریان است و آنها در تلاش هستند با این اقدامات اجازه نقد صادقانه را از مردم بگیرند؛ بنابراین برای اینکه مردم را از این نظر سنجی دور کنند اینگونه بازی به راه انداخته اند.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=780

ثبت نظر

-