بازگشت سیدجلال به ترکیب اصلی بازی با شارجه

  • کد خبر : 7719
  • 29 بهمن 1398 - 17:11
بازگشت سیدجلال به ترکیب اصلی بازی با شارجه

به گزارش نیوز، در هفته نخست لیگ قهرمانان آسیا، تیم‌های الدحیل و پرسپولیس به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۲ بر صفر به سود الدحیل به پایان رسید. در این بازی یحیی گل‌محمدی تصمیم گرفت تا از زوج شجاع خلیل زاده و کنعانی‌زادگان در خط دفاع استفاده کند که عملکرد خوبی ارائه نکردند و مهاجمان الدحیل آن‌ها را آزار دادند. سرمربی پرسپولیس تصور می‌کرد مقصر اصلی گل‌هایی که تیمش در شهرآورد برابر استقلال دریافت کرده سیدجلال حسینی بوده است. به همین خاطر در دیدار با الدحیل کاپیتان اول تیمش را روی نیمکت نشاند و از زوج شجاع خلیل زاده و محمدحسین کنعانی‌زادگان استفاده کرد.

در این دیدار هم پرسپولیس دو گل دریافت کرد که تقریباً شبیه همان گل‌های ارسلان مطهری برای استقلالی‌ها زد، بود! الدحیل، مانژوکیچ و ادمیلسون تقریباً از همان ناحیه‌ای به پرسپولیس ضربه زدند که پیش‌تر استقلال زده بود. حالا در آستانه بازی پرسپولیس و شارجه امارات خبر می‌رسد که یحیی گل‌محمدی تصمیم گرفته است باز هم تغییراتی در ترکیب خط دفاع خود انجام دهد. این دیدار سه‌شنبه در حالی در امارات برگزار می‌شود که شنیدیم قرار است بار دیگر سیدجلال حسینی به ترکیب اصلی پرسپولیس بازگردد. گویا آنالیز دیدار الدحیل قطر و پرسپولیس باعث شده یحیی گل‌محمدی به این جمع‌بندی برسد که محمدحسین کنعانی‌زادگان عملکرد مطلوبی در این دیدار نداشته است. همچنین شنیده می‌شود سرمربی پرسپولیس از بازی شجاع خلیل زاده برابر تیم قطری راضی است و شماره ۳ مدافع مورد اعتماد و اطمینان یحیی گل‌محمدی است.

سیدجلال حسینی تجربه بالایی داشته و از قدرت رهبری خاصی نیز برخوردار است. بنابراین باید به یحیی گل‌محمدی حق داد که پس از آن شکست تلخ برابر الدحیل در قطر کاپیتان اول پرسپولیس را به ترکیب اصلی بازگرداند. سیدجلال حسینی و شجاع خلیل زاده که هماهنگی زیادی با هم دارند همچون دو فصل گذشته زوج مرکز خط دفاع پرسپولیس در دیدار با شارجه را تشکیل خواهند داد.

بیشتر بخوانید: گل‌محمدی: تغییراتی در ترکیب‌ داریم اما متعادل!

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=7719

ثبت نظر

-