رسن: دوست دارم مثل دربی دوباره برای پرسپولیس گل بزنم

  • کد خبر : 7668
  • 29 بهمن 1398 - 15:40
رسن: دوست دارم مثل دربی دوباره برای پرسپولیس گل بزنم

نیوز/ امید یوسفیان؛ بشار رسن وقتی در دربی به عنوان یار تعویضی به میدان آمد، توانست گل تساوی تیمش را به ثمر برساند و مانع شکست پرسپولیس شود. در بازی مقابل الدحیل، بشار به عنوان بازیکن فیکس در ترکیب سرخپوشان قرار گرفت. بازی‌ای که با شکست دوگله پرسپولیس به پایان رسید. بشار معتقد است روی دو اتفاق دروازه پرسپولیس باز شد و آن‌ها اصلاً مستحق شکست نبودند. در آستانه دیدار فردا مقابل الشارجه امارات گفت‌وگویی با هافبک عراقی پرسپولیس انجام دادیم که در ادامه می‌خوانید:

شکست تلخی مقابل الدحیل متحمل شدید.
بله. واقعاً باخت تلخی بود. در ابتدای بازی تمرکزمان را از دست دادیم و خیلی زود دو بار دروازه‌مان باز شد که این موضوع کارمان را خیلی سخت کرد. در ادامه عملکردمان بهتر شد و توانستیم بازی را کنترل کنیم، ولی فرصت‌هایمان تبدیل به گل نشد و متأسفانه در اولین گام در بازی‌های آسیایی شکست خوردیم، ولی خیلی زود این باخت را جبران خواهیم کرد و هواداران نگران این موضوع نباشند.

بعضی‌ها معتقدند زور پرسپولیس به الدحیل نمی‌رسید.
الدحیل تیم قدرتمندی است و بازیکنان باکیفیت و گرانقیمتی در اختیار دارد، ولی روند بازی طوری نبود که یک‌طرفه باشد و ما هم می‌توانستیم برنده این دیدار باشیم یا حداقل یک امتیاز بگیریم.

برای اولین بار با حضور کادر فنی جدید، در ترکیب ثابت پرسپولیس قرار گرفتی.
من بار‌ها گفتم این مسائل اصلاً اهمیتی ندارد و این کادر فنی است که تصمیم می‌گیرد چه بازیکنی فیکس بازی کند. همه ما تلاش می‌کنیم تا پرسپولیس موفق شود، به نظرم نتیجه‌گیری پرسپولیس از هر چیزی مهم‌تر است.

گویا باشگاه پرسپولیس بخشی از مطالبات تو را پرداخت کرده است.
بله، باشگاه طلب فصل قبلم را پرداخت کرد. امیدوارم بقیه مطالباتم هم پرداخت شود.

در دربی گل تساوی پرسپولیس را به ثمر رساندی. چقدر امیدواری باز هم برای تیمت گلزنی کنی؟
باید اعتراف کنم گلزنی آن هم در دربی بسیار لذتبخش و جذاب است و دوست دارم مثل دربی باز هم برای پرسپولیس گل بزنم.

فردا باید به مصاف الشارجه امارات بروید، این دیدار را چطور می‌بینی؟
بعد از شکست مقابل الدحیل چاره‌ای جز برد در این دیدار نداریم و هر طور شده باید نتیجه خوبی به دست بیاوریم. کلاً همه دیدار‌های لیگ قهرمانان آسیا سخت و دشوار است و هیچ بازی آسانی وجود ندارد. همه تیم‌ها برای موفقیت در این رقابت‌ها وارد می‌شوند و هزینه زیادی انجام می‌دهند. مطمئن باشید همه تیم ما تلاش می‌کنند تا بهترین نمایش را در بازی فردا داشته باشیم و با گرفتن سه امتیاز این بازی به تهران برگردیم.

تو به عنوان بازیکن همراه پرسپولیس قهرمان لیگ برتر و جام حذفی شدی و به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیدی و با تیم ملی عراق در جام ملت‌های آسیا حضور داشتی. فکر می‌کنم فقط بازی در جام جهانی را در کارنامه‌ات کم داری؟
واقعیت این است که رؤیای من بازی در جام جهانی است و بزرگترین آرزوی فوتبالی‌ام حضور در این رقابت‌هاست. امیدوارم همراه تیم ملی عراق به جام جهانی صعود کنیم. در رده باشگاهی من این شانس را داشتم که در تیم بزرگی مثل پرسپولیس حضور داشته باشم و با این تیم جام‌های زیادی ببرم. امیدوارم این روند امسال هم ادامه پیدا کند و ما بتوانیم برای هواداران‌مان قهرمانی به ارمغان بیاوریم.

جدیداً هم به عنوان مرد سال فوتبال عراق و بهترین لژیونر این کشور انتخاب شدی.
بله دست همه آن‌هایی که به من رأی دادند و مرا انتخاب کردند، درد نکند. این انتخاب وظیفه‌ام را در پرسپولیس و تیم ملی عراق سنگین‌تر می‌کند. امیدوارم شایستگی این عنوان را داشته باشم و همین روند را ادامه دهم.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=7668

ثبت نظر

-