به پرسپولیس ببازد، اخراج می‌شود

  • کد خبر : 7611
  • 29 بهمن 1398 - 13:54
به پرسپولیس ببازد، اخراج می‌شود

به گزارش نیوز، باشگاه الشارجه امارات فردا شب در ورزشگاه اختصاصی خود میزبان پرسپولیس در چارچوب هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ است. دیداری که می‌تواند یکی از چراغ‌های پرسپولیس در مسیر صعود را روشن کرده یا امید‌های تیم سرخپوش پایتخت برای رفتن به دور بعدی را از بین ببرد، اما الشارجه شرایط بسیار بد و عجیبی را سپری می‌کند.

این تیم در ۵ بازی گذشته خود در لیگ امارات ۳ شکست، یک تساوی و تنها یک پیروزی در کارنامه می‌بیند و خط دفاع متزلزل و دروازه‌ای نامطمئن دارد. الشارجه در ۵ بازی اخیر خود ۸ گل دریافت کرده و روز سه‌شنبه باید مقابل پرسپولیسی قرار بگیرد که برای جبران شکست مقابل الدحیل، سرتاپا انگیزه است. تیم اماراتی در حال حاضر، با یک بازی بیشتر نسبت به العین در رتبه چهارم لیگ امارات ایستاده، اما سقوط آن‌ها به رده‌های پایین‌تر تا حد زیادی قابل پیش‌بینی است، زیرا روند ناامیدکننده‌ای دارد. تیم الشارجه در ۱۶ دیدار گذشته از لیگ تنها ۸ برد دارد و ۴ بار به تساوی راضی شده و ۴ بار تن به شکست داده است. ثبت ۲۱ گل خورده در این ۱۶ بازی، نشان از ضعف خط دفاع الشارجه دارد؛ هر چند آن‌ها ۳۲ گل به ثمر رسانده‌اند.

به هر حال عبدالعزیز محمد العنبری سرمربی اماراتی الشارجه در موقعیت سخت و دشواری قرار گرفته است. آن‌ها دیدار نخست مرحله گروهی را در خانه خود مقابل التعاون عربستان واگذار کردند و حالا باید به مصاف پرسپولیس بروند؛ آن هم یک پرسپولیس زخم خورده و عصبانی! این بهترین فرصت ممکن برای سرخپوشان تهرانی است تا هم مانور قدرت در آسیا داشته باشند و هم شکست دیدار قبل مقابل حریف قطری را جبران کنند. هدیه‌ای به نام «بحران در الشارجه» نصیب پرسپولیس شده و باید دید یحیی گل‌محمدی و شاگردانش می‌توانند از این فرصت فوق العاده سود ببرند یا قرار است اتفاقات دیگری را شاهد باشیم.

بد نیست بدانید نشریه الاتحاد چاپ امارات در تازه‌ترین گزارش خود از تاکتیک‌های تهاجمی باشگاه الشارجه در بازی مقابل پرسپولیس خبر داد و نوشت: «الشارجه می‌خواهد با تاکتیک هجومی وارد زمین بازی شود. العنبری، سرمربی تیم در حال رصد پرسپولیس است تا با تمام قوا به این بازی برود و برنده شود.»

با این حال از اخبار و رسانه‌های اماراتی این‌طور برمی آید که اگر عبدالعزیز العنبری به پرسپولیس هم ببازد، از کار بنیوزر شده و شانس ادامه همراهی الشارجه را از دست می‌دهد.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=7611

ثبت نظر

-