افزایش عجیب قیمت کاشت مو با توجه به نزدیک شدن به ایام عید

  • کد خبر : 7550
  • 29 بهمن 1398 - 12:16
افزایش عجیب قیمت کاشت مو با توجه به نزدیک شدن به ایام عید

کد خبر: ۱۴۳۶۹۲

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ – ۰۸:۵۶

کچلی سر؛ کتابی قطور به اندازه کتاب جنگ‌های صد ساله میان یونان و رم دارد و سودجویان این مکاره بازار نیز قدمتی به اندازه همین تاریخ. هر جا که فردی وجود داشته که از کچلی و تاسی سر رنج می‌برده اقتصادی نیز شکل گرفته که بیرق رفع کچی را برافراخته ولی با این وجود هنوز افراد زیادی با این مشکل مواجه اند.

به گزارش نیوز:  کچلی سر؛ کتابی قطور به اندازه کتاب جنگ‌های صد ساله میان یونان و رم دارد و سودجویان این مکاره بازار نیز قدمتی به اندازه همین تاریخ. هر جا که فردی وجود داشته که از کچلی و تاسی سر رنج می‌برده اقتصادی نیز شکل گرفته که بیرق رفع کچی را برافراخته ولی با این وجود هنوز افراد زیادی با این مشکل مواجه اند.

این بازار این روز‌ها در جامعه ما هر روز پر رونق‌تر شده. طی سال‌های گذشته کاشت موی سر پیشرفت‌های زیادی کرده و در کنار آن اشتغال زیادی را نیز فراهم کرده است. درمانی که این روز‌ها گویا با یک روز درمان و هزینه ۷ میلیونی حل می‌شود.

در تماسی که خبرنگار ما با یکی از مراکز کاشت مو و ابرو داشت گفت: هزینه کاشت موی ما از ۴ و نیم میلیون شروع می‌شود و اگر تاسی خیلی زیاد باشد نهایتا ۷ میلیون می‌شود.

او در ادامه می‌گوید: کاشت مو به شیوه ما یک صبح تا بعد از ظهر زمان می‌برد و نیازی به مراجعه دائم نیست و هیچ حساسیتی هم ندارد و دوران نقاحت نیز ندارد. بعد از کاشت ضمانت نامه کتبی داده می‌شود و اگر موی کاشته شده آسیبی دید میتوانید به مرکز مراجعه کنید و هزینه به شما برگردانده می‌شود.

این مسئول مرکز کاشت مو ادامه داد: الان سرمان خیلی شلوغ است و تا عید فقط ۴ روز خالی برای کاشت مو داریم.

او در ادامه درباره کاشت ابرو نیز افزود: هزینه کاشت ابرو تا پایان بهمن ۵ میلیون است و اگر در اسفند مراجعه کنید ۷ میلیون است. مشتری کاشت ابرو خیلی زیاد‌تر است و از هم اکنون تا عید تمام وقتمان پر است.

منبع: میزان

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=7550

برچسب ها

ثبت نظر

-