سرمربی تراکتور: برخی در فوتبال دنبال چیز‌های دیگری هستند

  • کد خبر : 7456
  • 29 بهمن 1398 - 10:16
سرمربی تراکتور: برخی در فوتبال دنبال چیز‌های دیگری هستند

به گزارش نیوز، ساکت الهامی  وضعیت تیمش را بعد از پیروزی برابر سایپا مطلوب خواند و اظهار داشت: وضعیت تیم خوب است و تمرینات را طبق برنامه جلو می‌بریم. مسئله مهم در بازی با سایپا این بود که بعد از گل خوردن خیلی سریع واکنش نشان دادیم و این گل را جبران کردیم. گرفتن سه امتیاز این بازی بسیار مهم بود، ولی دیگر مسابقه قبلی را فراموش کرده و به فکر بازی‌های آینده هستیم.
وی با بیان اینکه تمام بازی‌های لیگ برتر سخت هستند، تأکید کرد: در لیگ برتر بازی آسان نداریم و هر تیمی هدف‌های خاص خودش را دارد. ما ۱۰ بازی دیگر در پیش داریم و هر بازی را مثل یک فینال بزرگ می‌دانیم. بازیکنان هم می‌دانند که هر بازی چقدر برای تیم ما اهمیت دارد. امیدوارم کمترین اشتباه را در بازی‌های آینده داشته باشیم تا به هدف‌مان برسیم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور در پاسخ به این پرسش که «آیا تراکتور در این فصل قهرمان خواهد شد؟»، خاطرنشان کرد: پیش‌بینی در فوتبال غیر ممکن است. چند تیم دنبال قهرمانی هستند و البته همه می‌دانند شرایط دیگر مدعیان از لحاظ پشتیبانی و مسائل بیرونی چطور است. با این حال تا پایان فصل تلاش می‌کنیم و امیدوارم اتفاقات خوبی برای تراکتور و هوادارانش رخ دهد.
الهامی با اشاره با تقابل تراکتور و مس کرمان در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی تصریح کرد: بازی‌های حذفی شرایط خاص خودش را دارد و یک اشتباه می‌تواند باعث حذف یک تیم شود. ما این فرصت را داریم که از طریق یک مسیر کوتاه به قهرمانی رسیده و سهمیه آسیا بگیریم، هر چند که کار آسانی نداریم.

وی در پایان بیان کرد: ما در یک مسیر خوب هستیم و نیاز به حمایت هواداران هم داریم. فقط باید توجه داشته باشیم که اگر وارد حاشیه شویم، ضربه می‌خوریم. برخی شاید دنبال چیز‌های دیگر باشند، ولی ما باید روی کار خودمان تمرکز کنیم و وارد حاشیه نشویم.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=7456

ثبت نظر

-