کشتی لاکچری فوتبالیست‌ها چقدر می‌ارزد؟

  • کد خبر : 74532
  • 01 خرداد 1399 - 7:55
کشتی لاکچری فوتبالیست‌ها چقدر می‌ارزد؟

کشتی لاکچری فوتبالیست‌ها چقدر می‌ارزد؟به گزارش خبرورزشی، وقتی فصل تابستان نزدیک می‌شود فوتبالیست‌ها به تفریح مورد علاقه خود یعنی خوشگذرانی در کشتی فکر می‌کنند. تفریحی که با زندگی کوتاه مدت در کشتی، آفتاب گرفتن، برپایی مهمانی و… تعطیلات تابستانی بازیکنان و همچنین مربیان را می‌سازد. این تفریح خاص و لاکچری امکان دارد امسال به‌خاطر به تعویق افتادن بازی‌ها کمی به تأخیر بیفتد و یا اصلاً شرایطش مهیا نباشد. اگر قرار است بعضی بازی‌ها مثل لیگ قهرمانان اروپا تا مرداد و یا شهریور به طول بیانجامد آن‌وقت باید قید کشتی سواری را زد. این تفریح آن‌قدر مورد توجه است که در سال‌های گذشته عده‌ای که پول خرید کشتی مورد علاقه خود را نداشتند، آن را اجاره کردند. اینکه فوتبالی‌ها چه کشتی با چه قیمتی را خریده‌اند یا اجاره کردند را در ادامه مطلب بخوانید.

یان اوبلاک
دروازه‌بان اتلتیکومادرید تابستان گذشته برای اینکه به خودش، همسرش و همچنین دوستان نزدیکش خوش بگذرد برای یک هفته ۲۳ هزار پوند هزینه کرد و کشتی مورد علاقه اش را اجاره کرد تا در ایبیزا به دور از هیاهوی فوتبال باشد. کشتی که اوبلاک گرفته بود سال ۲۰۱۰ ساخته شده و ۳ اتاق خواب با ظرفیت ۶ نفر را داشت.

نویر و گوتسه
مانوئل نویر و ماریو گوتسه دوستان صمیمی هستند که سال گذشته تصمیم گرفتند تفریح تابستانی مشترکی را برپا کنند. آن‌ها برای اینکه دل همسران‌شان را به دست بیاورند یک هفته پول اجاره کشتی را پرداخت کردند و به همراه کاترین و نینا به جزیره بالریک رفتند. این کشتی ۳۵ هزار پوند برای این دو بازیکن آب خورد.

رحیم استرلینگ
سال گذشته قبل از ملحق شدن به اردوی منچسترسیتی، در آمریکا تعطیلات تابستانی اش را گذراند. رحیم استرلینگ ۲۴ هزار پوند هزینه کرد تا کشتی لاکچری پر از امکانات را برای خودش و نامزدش اجاره کند. آن‌ها در میامی حضور داشتند و از زندگی در این کشتی که سال ۲۰۱۴ بازسازی شد لذت بردند.

کایل واکر
بازیکن تیم ملی انگلیس هم برای اینکه بتواند با همسرش آنی لحظات خوبی را بگذراند مثل نویر و گوتسه تصمیم گرفت تابستان گذشته راهی جزیره بالریک شود. کشتی ۴ اتاقه واکر به مدت یک هفته مبلغ ۳۰ هزار پوند هزینه روی دستش گذاشت. او چند ماه بعد به همسرش خیانت کرد و رابطه‌شان تمام شد. هرچند شنیده می‌شود کایل مجدداً توانسته دل همسرش را به دست آورد!

کریس رونالدو
برای اینکه یک کشتی را خریداری کنی یا باید مثل آبراموویچ، بن سلمان، شیخ منصور، جو لوییس و… مالک باشگاه باشی یا اینکه مثل کریس رونالدو سوپراستار مستطیل سبز. ۱۵ میلیون پوند پول کشتی کریس است که امکانات رفاهی خاصی مثل جکوزی دارد. این کشتی هفته‌ای ۱۸۰ هزار پوند اجاره می‌رود و کریس از این طریق هم می‌تواند درآمدزایی کند. ا‌و تابستان گذشته راهی جزیره گریک شد.

دله الی
بازیکن تاتنهام که این روز‌ها خانه اش مورد حمله سارقان قرار گرفته است، تابستان گذشته ۴۰ هزار پوند برای تفریح یک هفته‌ای در کشتی با نامزد و دوستانش هزینه کرد. او که هفته‌ای یکصد هزار پوند از تاتنهام دستمزد می‌گیرد، کشتی خوبی با امکاناتی از قبیل ۳ اتاق خواب کامل، میز بیلیارد، پذیرایی لاکچری، تلویزیون و… اجاره کرد.

مائوریسیو پوچتینو
چه کسی می‌گوید تفریح در کشتی فقط متعلق به بازیکنان است؟ مائوریسیو پوچتینو نشان داد به اندازه بازیکنان برای لذت بردن از تعطیلات تابستانی اش هزینه می‌کند. او ۲۰ هزار پوند برای اجاره کشتی هزینه کرد تا به همراه همسر و فرزندانش و دیگر اعضای خانواده راهی منطقه فورمنترا شود.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=74532