کاظمی: استقلال قدر موقعیت‌هایش را بداند برنده است

  • کد خبر : 7374
  • 29 بهمن 1398 - 7:25

به گزارش نیوز، حسین کاظمی یکی از بازیکنان دیدار استقلال- الاهلی در فصل ۲۰۱۰ لیگ قهرمانان آسیا در خصوص دیدار با این تیم عربستانی و وضعیت امروز استقلال با ما همکلام شد.

تفاوت استقلال آن سال با این تیم امروزی را در چه می‌بینید؟
یکی از مهمترین تفاوت‌ها وضعیت نیمکت دو تیم است. شکر خدا در آن سال ما نیمکت خیلی خوبی داشتیم. البته برای تک‌تک بازیکنان نیمکت‌نشین استقلال احترام قائل هستم ولی تیمی مانند استقلال باید روی نیمکتش تیمی داشته باشد که بتواند لااقل در لیگ، رده‌های چهارم تا هفتم را به دست بیاورد. الان استقلال کلی مصدوم دارد ضمن اینکه بازیکنان زیادی را هم از دست داده است.

امروز می‌توان چه کاری کرد؟
فقط باید امید داشت مصدومان برسند. شنیدم عارف غلامی، سیاوش یزدانی و فرشید اسماعیلی در آب‌نمک هستند و شاید به ترکیب هم اضافه شوند. از طرفی مهدی قائدی هم در کویت با تیم است و شاید او هم بتواند به زمین برود. این‌ها بازیکنانی هستند که در سه خط دفاع، هافبک و حمله مهره‌های تأثیرگذاری محسوب می‌شوند و بودن‌شان می‌تواند کمک کند تیم راه بیفتد.

چه توصیه‌ای به فرهاد مجیدی دارید؟
فرهاد خودش به این تیم دو گل در خاک عربستان زده است. او بهتر از هر کسی تیم‌های عربی و عربستانی را می‌شناسد و نیازی به توصیه ندارد. او در این مدت به تیمش نزدیک بوده و البته در کنارش هم آقامجید (نامجومطلق) و آقا بهزاد (غلامپور) هم هستند.

خبر دارید سرمربی‌شان اخراج شد؟
این برای دومین بار در این فصل است. این می‌تواند دو حالت داشته باشد هم شوک منفی و هم شوک مثبت! امیدوارم شوک منفی اش به استقلال برسد.

در کل تیم‌های عربستانی را چقدر می‌شناسید؟
تیم‌هایی باحوصله و صبور هستند. روبه‌روی این تیم‌ها باید مانند خودشان بازی کرد. اگر خیلی عجولانه بازی کنیم ممکن است کار دست خودمان بدهیم. اگر هم خیلی عقب بایستیم ممکن است یکی بزنند و بعد دیگر دستیابی به دروازه‌شان دشوار می‌شود.

ستاره امشب بازی استقلال کدام‌یک هستند؟
خود استقلال. فکر می‌کنم باید به دور از هر حاشیه‌ای که طی این یکی، دو روز برای استقلال به‌وجود آمده مقتدرانه بازی کنند و از هر فرصتی برای گلزنی استفاده کنند. الاهلی قطعاً راحت موقعیت نمی‌دهد برای همین باید قدر موقعیت‌ها را دانست.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=7374

برچسب ها

ثبت نظر

-