دوباره رسیدیم به «استقلال غیرتتو نشون بده!»

  • کد خبر : 7320
  • 29 بهمن 1398 - 4:57

به گزارش نیوز، به قول مرحوم منوچهر نوذری طبق روال عادی برنامه استقلال با بحران‌های شدید امشب مقابل الاهلی عربستان قرار می‌گیرد. نماینده فوتبال کشورمان که هر ۴ روز یک‌بار بازی کرده و از الان تا عید هم باید هر ۴ روز یک بار بازی کند، کماکان با درایت مسئولان مربوطه، مدیرعامل ندارد و در آستانه سفر به کویت، سرپرست خود را هم از دست داد تا صبح دیروز برایش سرپرست موقت تعیین شود! در واقع تا اینجای کار هم مدیرعامل استقلال موقت است و هم سرپرستش! لباس‌ها هم که در گمرک گیر کرده و تعداد مصدومان روز به روز افزایش پیدا می‌کند. تا  این لحظه دیاباته و اسماعیلی و بلبلی و… نیستند و حتی وضعیت عارف غلامی و سیاوش یزدانی (که کلاً مصدومند مگر آنکه خلافش ثابت شود) مبهم است. قائدی هم که بازی کردنش ریسک خطرناکی است، چون هر لحظه امکان دارد مصدومیتش تشدید شود و چند بازی بعدی را هم از دست بدهد.
در چنین شرایطی ناگهان ماجرا‌های مربوط به پودر‌های مکمل ۸ سال قبل در فضای مجازی و رسانه‌ای بولد شد و رحمتی و حسینی هم به جان هم افتادند تا پازل تاکتیکی فرهاد مجیدی تکمیل شود. حالا او مانده و تیمی که یک دنیا کمبود و حاشیه دارد. تازه اخلاق خود فرهاد مجیدی هم طوری است که مثل زمان بازیگری‌اش هر لحظه امکان دارد ول کند و برود!
با توجه به جمیع مشکلات، استقلال امشب باید الاهلی عربستان را شکست دهد یا حداقل نبازد تا از کورس صعود عقب نماند. تنها خوش‌شانسی استقلال شاید این باشد که الاهلی هم شرایط چندان جالبی ندارد. آن‌ها جمعه‌شب در لیگ عربستان به الوحده ۲ بر صفر باختند و سباستین گروس سوئیسی رفت تا یک مربی بومی در آستانه بازی با استقلال جایش را بگیرد. در واقع امشب اگر استقلال به فرض با تیمی، چون الهلال بازی داشت کارش زار بود، اما حداقل می‌تواند امیدوار باشد که الاهلی هم با اینکه تیم ثروتمندی است، کمی مشکل دارد.
در بازی امشب تمام امید هواداران استقلال طبق معمول به غیرت بازیکنان است. آن‌ها در ورزشگاه‌ها و در دقایق حساس شعار می‌دهند «استقلال، غیرتتو نشون بده» … و امشب دوباره استقلال مثل بازی با الکویت و الریان و… با کلی مصدوم و مشکل باید غیرتش را مقابل یکی از ۴ نماینده متمول عربستان نشان بدهد. مجید نامجومطلق می‌گوید این اولین باری است که ما فرصت استراحت و ریکاوری داشتیم، اما خب استقلال بدون زوج دیاباته و قائدی تا حد بسیاری در خط حمله کم‌رمق می‌شود. چیزی شبیه بازی با الشرطه عراق که راحت می‌شد این تیم را شکست داد، اما در نهایت فقط یک امتیاز به آبی‌ها رسید. آیا امشب غیرت و تعصب بازیکنان، استقلال را نجات می‌دهد؟

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=7320

برچسب ها

ثبت نظر

-