جزئیات جدید از دستگیری بامدادی بازیکن جوان آبی‌ها

  • کد خبر : 72932
  • 30 اردیبهشت 1399 - 15:19
جزئیات جدید از دستگیری بامدادی بازیکن جوان آبی‌ها

به گزارش نیوز، باز هم حواشی باعث دردسر یکی دیگر از بازیکنان لیگ برتری شد. این روزها اخبار رسانه‌های انگلیس به‌جز صحبت درباره قرنطینه و نحوه برگزاری مجدد مسابقات، روی یک سوژه دیگر هم می‌چرخد. سوژه مشترک حاشیه زندگی فوتبالیست‌ها که چه بخواهند چه نخواهند با کوچکترین سهل‌انگاری باید خیلی‌زود از طریق رسانه‌ها از اخبار حواشی خود باخبر شوند.

حواشی ناتمام بازیکنان جزیره در قرنطینه
واژه قرنطینه انگار برای فوتبالیست‌های لیگ برتر بیشتر به نقض قوانین جا افتاده است. همین چند روز پیش بود که خبر نقض قرنطینه توسط یک بازیکن لیگ برتری و برپایی مهمانی در فرانسه منتشر شد. مهمانی عجیب و غریب کایل واکر مدافع منچسترسیتی و رفتن به تولد خواهرش، چک کردن دوربین‌های خانه همسر سابق جان استونز توسط این بازیکن، تمرینات دو نفره سیسوکو و اوریه بازیکنان تاتنهام، دستبرد زدن از خانه دله آلی، باد کردن بادکنک هلیومی توسط لاکازت و… همه در این روزهای قرنطینه اتفاق افتاده است که به نوعی نقش فضای مجازی در آن پررنگ بوده است. در جدیدترین داستان، مهاجم جوان چلسی است که خودش را وارد حاشیه کرده است.

دستگیری به خاطر رابطه مجازی
کالوم هادسون اودوی، مهاجم جوان باشگاه چلسی و تیم ملی انگلیس بامداد یک‌شنبه دچار دردسر بدی شد. زندگی تک و‌ تنها در قرنطینه آن‌هم در پنت‌هاوسی واقع در غرب لندن، باعث شد کالوم کاری را انجام دهد که برایش تبعات بدی از جمله دستگیری توسط پلیس داشته باشد.

دعوت مجازی از خانم مدل
ماجرا از این قرار است که کالوم ۱۹ ساله یک روز قبل در فضای مجازی با خانم مدلی آشنا می‌شود و پیام‌هایی بین این دو نفر رد و بدل می‌شود. وقتی از دل پیام‌ها دو طرف نقاط مشترک و جالب پیدا می‌کنند، کالوم از خانم مدل درخواست می‌کند تا به منزلش بیاید و رابطه را از فاز مجازی خارج کند. درخواستی که با موافقت شخص موردنظر همراه می‌شود. مهاجم موردعلاقه فرانک لمپارد برای این خانم ماشین می‌فرستد تا راحت‌تر بتواند قوانین قرنطینه شهر را دور بزند و به مقصد برسد.

همسایه‌ها فهمیدند
وقتی چنین اخباری به بیرون درز پیدا می‌کند شاهدان اصلی ماجرا همسایه‌های نزدیک هستند. طبق گفته همسایه‌های نزدیک هادسون، خانم مدل ساعت ۸ شب به خانه این بازیکن می‌رسد و وارد می‌شود.

درخواست نامتعارف و تماس با پلیس
همه‌چیز بدون مشکل در حال پیش رفتن بود تا اینکه بامداد یک‌شنبه پلیس و آمبولانس جلوی در خانه کالوم ظاهر می‌شوند. ظاهراً درخواست‌های نامتعارف هادسون از این خانم باعث شده او همزمان به پلیس و آمبولانس زنگ بزند تا حسابی اوضاع را شلوغ کند.

دستگیری هادسون توسط پلیس
با ورود پلیس به ماجرا، هادسون انتقال داده می‌شود تا مورد بازجویی قرار بگیرد. این دستگیری بدین خاطر بود که هادسون ابتدا قوانین قرنطینه را به خاطر پذیرش مهمان شکسته و دوم اینکه باید به ادعای خانم مدل رسیدگی می‌شد.

تحقیقات ادامه دارد
هادسون در ماه مارس بود که به کرونا مبتلا شد و توانست این بیماری سخت و طاقت‌فرسا را شکست دهد. حالا با‌ ورود به این حاشیه او یک‌بار دیگر خودش را به دردسر انداخته است. نکته‌ای که وجود دارد این است که احتمال صحنه‌سازی توسط خانم مدل و بازی با اعتبار کالوم دور از دسترس نیست. به همین خاطر پلیس تحقیقاتش را در این خصوص ادامه خواهد داد تا پرونده مراحل قانونی خود‌ را طی کند.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=72932

ثبت نظر

-