به گزارش رکنا، علی احسان پور سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز آخرین وضعیت ابتلا به ویروس کرونا در استان خوزستان را تشریح کرد و گفت: علیرغم هشدار‌ها و تاکید بر رعایت اصول بهداشتی، شاهد روند صعودی ابتلا به این ویروس از روز‌های گذشته تاکنون هستیم.

او افزود: در ۲۴ ساعت گذشت ۳۳۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس مبتلا شدند و تعداد مبتلایان در استان با احتساب این تعداد به ۶ هزار و ۶۳۶ نفر افزایش یافت که اهواز با ثبت ۱۶۲ مورد، همچنان در صدر است و شهرستان دزفول با ۵۹ مورد در رده بعدی قرار دارد.

احسان پور بیان داشت: همچنین شوش ۲۱ مورد، شوشتر ۱۷ مورد، آبادان ۱۵ مورد، رامهرمز ۱۲ مورد، مسجدسلیمان ۱۰ مورد، کارون ۹ مورد، شادگان ۵ مورد، خرمشهر، اندیمشک و رامشیر هرکدام ۴ مورد، باوی، دشت آزادگان، ایذه و گتوند هر کدام ۲ مورد و شهرستان حمیدیه یک مورد ابتلا را طی مدت مذکور گزارش را کرده اند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با بیان اینکه ۱۱۷ مورد از موارد شناسایی شده سرپایی و در قرنطینه خانگی به سر می‌برند، اظهار کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان خوزستان تاکنون، ۳۵۱ نفر از هموطنانمان بر اثر ابتلا به این بیماری جان خود را از دست داده اند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
آیا این خبر مفید بود؟