گل‌محمدی بهتر از کالدرون عمل خواهد کرد

  • کد خبر : 7010
  • 28 بهمن 1398 - 17:21
گل‌محمدی بهتر از کالدرون عمل خواهد کرد

به گزارش نیوز، محمد زادمهر درباره دیدار پرسپولیس برابر الشارجه امارات اظهار کرد: بازی سختی در انتظار پرسپولیس است اما این تیم قطعا پتانسیل این را دارد که با دست پر از امارات برگردد. در بازی قبلی در لیگ قهرمانان آسیا، پرسپولیس شکست خورد اما قطعا این شکست درس بزرگی برای بازیکنان و کادر فنی خواهد بود و آن‌ها این فرصت را دارند که در بازی‌های آینده شکست برابر الدحیل را جبران کند. من فکر می‌کنم اتفاقاتی در بازی برابر تیم قطری رخ داد که در آینده نباید تکرار شود. بازیکنان باید با تمرکز بالا کار خودشان را در زمین انجام بدهند تا بتوانند با برنامه‌ریزی که کادر فنی انجام می‌دهند موقعیت گل ایجاد کنند و به گل برسند.

وی افزود: در بازی قبلی پس از دو گلی که پرسپولیس دریافت کرد تیم شجاعانه و بی‌محابا حمله کرد و فوتبال بهتری ارائه کرد. اما متأسفانه به گل نرسیدند و در نهایت تیم با شکست روبرو شد. قطعا در بازی فردا پرسپولیس عملکرد بهتری نسبت به قبل خواهد داشت چرا که این تیم بازیکنانی دارد که می‌داند چقدر توقع از آن‌ها بالاست. پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیده است و الان همه انتظار دارند بتواند این جام را فتح کند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در بخش دیگری از صحبت‌هایش درباره اینکه چه تفاوتی میان کالدرون و گل محمدی است، گفت: با شناختی که از یحیی گل محمدی دارم او بهتر از کالدرون عمل خواهد کرد چرا که فرهنگ فوتبال ایران را می‌شناسد و از نظر سنی هم از مربی آرژانتینی جوان‌تر است و بهتر می‌تواند فکر کند. او بسیار باهوش است چون زمانی که من سرپرست تیم ملی بودم و گل محمدی بازیکن این تیم بود گاهی سوال‌های ریاضی و هوش طرح می‌کردم و گل محمدی بهتر از هر کس این سوالات را حل می‌کرد.

وی در پایان درباره مشکلات مالی که باشگاه پرسپولیس دچار آن شده است نیز گفت: من در باشگاه نیستم و خیلی از ریز مباحث اطلاعی ندارم بنابراین نمی‌توانم اظهار نظر دقیقی داشته باشم که مشکل کجاست اما به اعتقاد من باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس باید هر چه زودتر به بخش خصوصی واگذار شوند تا پس از واگذاری، مباحث تأمین مالی آن‌ها راحت‌تر انجام شود. وقتی باشگاه‌ها دولتی هستند پروسه زیادی برای جذب اسپانسر باید طی شود اما باشگاه‌های خصوصی در انجام کارهای خود دستشان باز است و بهتر می‌توانند منابع مالی را تأمین کنند.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=7010

ثبت نظر

-