به گزارش نیوز، سرهنگ “رسول محبت”در تشریح این خبر،گفت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه افرادی در اطراف بازار تهران با دپو و توزیع مقادیر زیادی مواد محترقه در یک واحد انباری اقدام به فروش آن به صورت عمده در بین جوانان و نوجوانان متقاضی می کند، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران پایگاه هفتم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ قرارگرفت.

وی با بیان اینکه پس از حصول اطمنیان از صحت این موضوع و اخذ دستور قضایی، مأموران در غروب روز دوشنبه بیست و هفتم بهمن ماه در عملیاتی غافلگیرانه به محل مورد نظر در حوالی بازار پامنار عازم شدند، افزود: در بازرسی از این انباری ۶۲۷۵ عددانواع مواد محترقه و تعداد زیادی اقلام ممنوع کشف شد.

محبت با اشاره به اینکه ارشناسان ارزش ریالی اقلام کشف شده را حدود ۱۵۰میلیون ریال برآورد کرده اند، بیان داشت: دو نفر در این رابطه دستگیر و برای سیر مراحل قضایی تحویل دادسرا داده شدند.

رئیس پایگاه هفتم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با اشاره به نزدیک شدن به ایام پایانی سال و فعالیت های غیرقانونی سودجویان جهت تهیه و نگهداری انواع مواد محترقه برای مراسم چهارشنبه آخر سال، از عموم شهروندان خواست: هرگونه فعالیت مشکوک در این زمینه را در اسرع وقت به پلیس اطلاع دهند .
آیا این خبر مفید بود؟