سارقان گاردریل غافلیگر شدند / دستبند پلیس تهران برای دستان دزدان

  • کد خبر : 6973
  • 28 بهمن 1398 - 16:38
سارقان گاردریل غافلیگر شدند / دستبند پلیس تهران برای دستان دزدان

به گزارش نیوز، سرهنگ “حبیب آقایی” اظهار داشت : چندی قبل وقوع چندین فقره سرقت پل های آهنی جلوی پارکینگ ساختمان ها، صندلی های فلزی پارک، گاردریل و نرده های آهنی کنار بزرگراه خلیج فارس به کلانتری مخابره شد که تحقیقات ویژه برای دستگیری متهمان کلید زده شد.

وی افزود: ماموران در بررسی دوربین های مداربسته مشاهده کردند که سارقان با خودرو نیسان آبی رنگ که جرثقیل پشت آن وجود داشت دست به سرقت می زنند که خودرو نیسان سارقان در اختیار تیم های گشت کلانتری قرار گرفت.

رئیس کلانتری ۱۷۹ خلیج فارس اظهار داشت: تحقیقات پلیسی برای دستگیری دزدان ادامه داشت تا اینکه مامور گشت موتوری کلانتری موفق به شناسایی خودرو سارقان می شود و به صورت نامحسوس نیسان آبی رنگ را تحت نظر قرار می دهد تا اینکه سارقان که ۲ مرد جوان بودند در بزرگراه آزادگان و نزدیکی بلوار خلیج فارس از خودرو پیاده شده و شروع به باز کردن گاردریل کنار بزرگراه کردند.

این مقام انتظامی ادامه داد: مامور گشت کلانتری با مشاهده این صحنه به سرعت وارد عمل شده و اقدام به دستگیری ۲ متهم کرده و در بازرسی از خودرو آنها نیز یک قیچی بزرگ آهن بری به دست آورد.

سرهنگ حبیب آقایی گفت: در تحقیقات از متهمان مشخص شد که این دو مرد با کمک قیچی بزرگ آهن بری اقدام به سرقت پل های جلو در ساختمان ها، صندلی های فلزی و نرده ها و گاردریل های کنار بزرگراه ها می کنند ؛ متهمان در اعترافاتشان به بیش از ۱۰۰ فقره سرقت اعتراف کردند.

رئیس کلانتری ۱۷۹ خلیج فارس در پایان گفت: متهمان پس از معرفی به مرجع قضائی با قرار وثیقه ۵۰۰ میلیون تومانی روانه زندان شدند و تحقیقات تکمیلی در این پرونده ادامه دارد.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=6973

ثبت نظر

-