رفیعی: با احترام به ژاوی و السد، فقط برد می‌خواهیم

  • کد خبر : 6881
  • 28 بهمن 1398 - 14:34
رفیعی: با احترام به ژاوی و السد، فقط برد می‌خواهیم

به گزارش نیوز، سپاهان خود را آماده دیدار حساس برابر السد در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا می‌کند. روزنامه قطری استاد الدوحه گفت و گوی اختصاصی را با سروش رفیعی که سابقه بازی کردن در الخور را دارد انجام داد که در ادامه می‌خوانید.

دوحه را چگونه دیدید؟
دوحه همیشه برای من شهر زیبایی بوده است چه زمانی که با پرسپولیس به اینجا آمدم و چه زمانی که خودم در الخور لژیونر شدم و چه زمانی که با دوستان به اینجا می‌آمدم. الان نزدیک به یک هفته است که در دوحه هستیم. بازی سختی برابر السد داریم چرا که السد از بهترین تیم‌های آسیا است. همیشه در دوحه احساس خوبی داشته‌ام. من هر ساله از دوحه دیدن می‌کنم و این شهر به سرعت در حال تغییر است، اما این بار تغییر بیشتر بوده است تا جایی که پل‌ها و مراکز تجاری و فروشگاه‌های زیادی ساخته شده‌اند. قطر همیشه به دنبال بهتر شدن است.

هفته قبل به اینجا آمدید، چرا و استقبال چگونه بود؟
بله، یک هفته قبل اینجا اردوی آمادگی را برگزار کردیم تا آماده دیدار برابر السد شویم. کادر فنی چنین تصمیمی را گرفت چرا که می‌دانستیم اینجا همه چیز مهیا است. استقبال بسیار خوب باشگاه السد من را غافلگیر نکرد. از آن‌ها تشکر می‌کنیم چرا که زمین تمرین را هر زمانی که خواستیم در اختیار ما قرار دادند. مسئولان باشگاه السد همچون یک رقیب با ما برخورد نکردند. آن‌ها با نهایت محبت برخورد کردند و فضای بسیار خوبی را به وجود آوردند. ما اینجا هستیم چرا که روابط فوتبالی خوبی بین قطر و ایران برخوردار است. ما هم بدون شک در ایران پاسخ این محبت را خواهیم داد و برخورد خوبی با بازیکنان السد خواهیم داشت. فوتبال وسیله خوبی برای دوستی بین ملت‌ها است.

در دیدار نخست با چهار گل العین را شکست دادید که این بدترین شکست خانگی العین بود.
می‌دانم که این سنگین‌ترین شکست خانگی العین بوده است. با وجود آنکه با چهار گل العین را شکست دادیم، اما این تیم ضعیف نبود. من هم در آن دیدار گل زدم، اما باید این بازی را فراموش کرد و نهایت تمرکز خود را روی دیدار برابر السد گذاشت. السد هم در دیدار نخست نتیجه خوبی را به دست آورد و در عربستان مساوی کرد.

بازی با السد را چگونه پیش بینی می‌کنید؟
نخست اینکه باید بگویم که پیروزی پر گل ما برابر العین به این معنا نیست که العین ضعیف بود. دوم اینکه همچنان که سرمربی تیم گفت برابر السد باید با نهایت تمرکز به میدان برویم و این دیدار متفاوت خواهد بود. پیش بینی می‌کنیم که دیدار سختی خواهد بود، اما ما انگیزه لازم را برای این بازی داریم. السد بهترین تیم قطر است و العین بهترین در امارات و النصر هم بهترین در عربستان و این نشان می‌دهد که گروه سختی داریم. السد در عربستان بازی خوبی را به نمایش گذاشت و تساوی به سود ما بود. ما صدرنشین گروه هستیم و این فرصت را داریم که به این صدرنشینی ادامه دهیم.

از زمانی بگوید که در الخور بازی می‌کردید. چه چیزی از آن زمان به خاطر دارید؟
من با پیراهن الخور برابر السد بازی کرده‌ام و با پرسپولیس هم در آن دیدار معروف که در وقت‌های اضافی ۳ بر دو باختیم هم حضور داشتم. من برابر السد هم گل زده‌ام و هم پاس گل داده‌ام. ما تیم خوبی داریم که هدایت آن را مربی برعهده دارد که در فوتبال آسیا تجربه زیادی دارد و او امیر قلعه نویی است. بازی سختی برابر السد خواهیم داشت. با تمام احترامی که به السد، ژاوی و بازیکنان این تیم دارم باید بگویم که ما برای پیروزی و یک نمایش خوب اینجا هستیم.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=6881

ثبت نظر

-