تلاش یک میمون برای سرقت از خودپرداز خبرساز شد! + عکس

  • کد خبر : 68594
  • 25 اردیبهشت 1399 - 14:50
تلاش یک میمون برای سرقت از خودپرداز خبرساز شد! + عکس

کد خبر: ۱۵۲۶۳۳

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ – ۱۰:۴۱

ویدئویی که یک میمون را در تلاش برای سرقت از خودپرداز بانک نشان می‌دهد به ویدئویی داغ تبدیل شده است.

کشور هند نیز یکی از کشور‌هایی است که کرونا در آن شیوع پیدا کرده است. با شیوع کرونا در هند، نخست وزیر این کشور تا تاریخ ۳ می‌و به مدت ۲۱ روز قرنطینه سراسری اعلام کرد که مدت آن تا تاریخ ۱۸ می‌تمدید شده است. اما قرنطینه سراسری در هند موجب جولان حیوانات بویژه میمون‌ها در شهر‌ها و ایجاد مزاحمت شده است.

 

در حالی که همین یک هفته پیش ویدئویی از تلاش یک میمون برای کودک ربایی در هند به ویدئویی خبرساز تبدیل شده بود به تازگی ویدئویی که یک میمون را در حال سرقت از یک دستگاه خودپرداز بانک نشان می‌دهد به ویدئویی داغ تبدیل شده است. در این ویدئو که در محل ATM یکی از بانک‌های شهر دهلی تهیه شده است این میمون در حال کشیدن پنل جلوی دستگاه خودپرداز دیده می‌شود. در ابتدای این ویدئو این حیوان به بالای دستگاه خودپرداز پریده و شروع به کشیدن پنل می‌کند. پس از بازشدن پنل جلوی دستگاه میمون با دقت به داخل آن نگاه کرده و هنگامی که ناکام می‌ماند محل را ترک می‌کند.

 

انتشار این ویدئو با واکنش کاربران در فضای مجازی همراه بود. برخی کاربران با دیدن این ویدئو گفتند که این میمون برای انجام سرقت آموزش دیده شده است. یکی از کاربران نوشت: «مطمئنا این میمون برای برخی اهداف از جمله سرقت آموزش دیده است. چه کسی می‌تواند یک میمون یا صاحب آن را ردیابی کند؟ به پرش میمون به بالای ATM، کشیدن پنل و چک کردن داخل دستگاه خودپرداز دقت کنید. او می‌داند دقیقا چه کاری را باید انجام دهد!»

گفتنی است؛ سرقت این میمون از دستگاه خودپرداز بانک در دهلی هند در حالی خبرساز می‌شود که هفته پیش نیز حمله یک میمون دیگر به دختری خردسال و تلاش این حیوان برای ربودن این کودک خبرساز شده بود.

 

باشگاه خبرنگاران

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=68594

برچسب ها

ثبت نظر

-