اطلاعاتی در مورد مهاجرت به کانادا

  • کد خبر : 6830
  • 06 مرداد 1400 - 21:00
اطلاعاتی در مورد مهاجرت به کانادا

نیوز: مهاجرت مقوله ای است که این روزها با توجه به شرایط کنونی جامعه بین مردم بسیار پرطرفدار شده است.خیلی از جوانان شاید به مهاجرت فکر کنند و به دنبال اطلاعاتی در این زمینه باشند. مهاجرت به کانادا ، یکی از مهمترین تصمیماتی که قبل از مهاجرت به این کشور باید گرفته شود این موضوع است که در کدام شهر این کشور تصمیم دارید ساکن شوید. در ادامه اطلاعاتی را در اختیار شما می گذاریم که راحت تر و با شناخت بیشتر به این کشور از طریق تهیه بلیط هواپیما کانادا مهاجرت کنید.

مهاجرت به کانادا

کانادا از نظر وسعت جغرافیایی با داشتن ۹۹۸۴۶۴۰ کیلومتر مربع وسعت ۶ برابر کشور ایران و ۴۰ برابر انگلیس است. این کشور دارای ۱۰ استان است و علاوه براین به ۳ قلمرو نیز تقسیم می شود که همه ساله افراد زیادی با بلیط هواپیما کانادا برای دیدن این کشور به این منطقه سفر می کنند.

دیگر استان های این کشور عبارتند از کبک، آلبرتا، بریتیش، کلمبیا، مانیتوبا، نیوبرانزویک، نیوفاندلند، ولابرادور، نووالسکوشیا، اونتاریو، جزیره پرینس ادوارد و ساسکاچوان که در سال هرکدام خود را برای پذیرایی از مسافرانی که با بلیط هواپیما کانادا به این کشور سفر می کنند آماده می کنند.همانطور که گفته شد این کشور دارای سه قلمرو می باشد که خطه شمال غرب، نوناووت و یوکان نام دارند.

مهاجرت به کانادا

جمعیت کانادا

با توجه به آخرین آماری که توسط اداره آمار این کشور در خصوص میزان جمعیت ساکن در این کشور اعلام شده است جمعیتی حدود سی و سه میلیون و ششصد هزار نفر در این کشور ساکن هستند که برخی از آنها افرادی هستند که با بلیط هواپیما کانادا برای مهاجرت راهی این کشور شده اند. همچنین با توجه به آمار گرفته شده و اعلام شده بیشترین تراکم جمعیت در شهرهایی است که تنها ۲۵۰ کیلومتر با مرز آمریکا فاصله دارند.

برای افرادی که با بلیط هواپیما کانادا به این کشور سفر می کنند آگاهی از این موضوع که حکومت کانادا دموکراتیک فدرال است جالب توجه باشد این در حالی است که این حکومت به شکل حکومتی استانی و کشوری اداره می شود. این موضوع بدین معناست که قدرت در میان دولت های استانی و دولت مرکزی یا همان کشوری تقسیم شده است.

>>>بیشتر بخوانید:

مناطق دیدنی ترکیه که بسیار خارق العاده است

ایالات متحده آمریکا

آمریکا یک جمهوری فدرال است که از ۵۰ ایالت، یک منطقه فدرال، ۵ سرزمین خودمختار و مجموعه ای از جزایر پراکنده، تشکیل شده است. برای سفر و خرید بلیط هواپیما آمریکا بهتر است بدانید که این کشور با مساحتی در حدود ۸/۹ میلیون کیلومتر مربع، دارای جمعیتی برابر با ۳۲۵ میلیون نفر است.

آمریکا از نظر وسعت چهارمین کشور دنیا و از لحاظ جمعیت مقام سوم دنیا را به خود اختصاص داده است. بلیط هواپیما آمریکا، یکی از بلیط های پرطرفدار است که مورد استقبال بسیاری از گردشگران قرار گرفته است. واشنگتن دی سی پایتخت آمریکا بوده و نیویورک پرجمعیت ترین شهر آن است.

اگر قصد خرید بلیط هواپیما آمریکا را دارید باید بدانید که چهل و هشت ایالت آمریکا و منطقه فدرال پایتخت، در آمریکای شمالی بین کانادا و مکزیک یعنی در سرزمین اصلی ایالت متحده آمریکا واقع شده اند.

مهاجرت به امریکا

خرید بلیط هواپیما آمریکا

اگر به عنوان خریدار بلیط هواپیما آمریکا، به جغرافیا این کشور علاقه مند هستید باید بگوییم که در گوشه شمال غربی آمریکای شمالی، ایالت آلاسکا، بین کانادا از شرق و تنگه برینگ و روسیه از غرب قرار گرفته است. ایالت هاوایی نیز به عنوان یک مجمع الجزیره، در میانه اقیانوس آرام جای گرفته است. قلمروهای ایالت متحده آمریکا در دریای کارائیب و اقیانوس آرام پراکنده شده اند و شامل نه منطقه زمانی می باشد.

یکی از عوامل فروش بالای بلیط هواپیما آمریکا، جغرافیا، آب و هوا و حیات وحش فوق العاده متنوع و گوناگون این کشور است که همین موضوع باعث شده است تا آمریکا در زمره ۱۷ کشور دارای تنوع زیستی فراوان قرار بگیرد و بسیاری از گردشگران با خرید بلیط هواپیما آمریکا به این کشور سفر کنند و از دیدن مناظر بکر و رویایی آن لذت ببرند.

جغرافیا آمریکا

اگر قبل از خرید بلیط هواپیما آمریکا به جغرافیای این کشور نگاهی بیاندازید خواهید دید که قسمتی از رشته کوه های راکی در غرب آمریکا قرار دارد که بزرگترین قله آن در ایالت کلرادو واقع شده است. قله کوه مک کینلی در آلاسکا با ارتفاع ۶۱۹۴ متر، مرتفع ترین نقطه آمریکا است.

خریداران بلیط هواپیما آمریکا می توانند از رودخانه می سی سی پی به عنوان چهارمین رودخانه طولانی جهان، بزرگ ترین و مهم ترین رودخانه آمریکای شمالی دیدن کنند. این رودخانه که نقش تجاری و اقتصادی مهمی را در آمیریکا ایفا می کند به رودخانه میسوری می پیوندد.

آمریکا با کشور کانادا از شمال و با کشور مکزیک در جنوب دارای مرز خاکی می باشد. همچنین با روسیه در شمال غرب قاره آمریکا و سواحل الاسکا، مرز مشترک آبی دارد. شاید این موضوع برای بسیاری از خریداران بلیط هواپیما آمریکا جالب باشد که نام این کشور اقتباسی از نام آمریگو وسپوچی، جهانگرد و کاشف ایتالیایی است که در سال ۱۵۰۷ میلادی توسط یک نقشه ساز آلمانی به ثبت رسیده است.

آمریکا

تاریخ آمریکا

در حدود ۱۵٫۰۰۰ سال پیش، سرخ پوستان دیرین، مهاجرت خود را از سیبری به سرزمین های اصلی آمریکای شمالی آغاز کردند. از قرن شانزدهم میلادی استعمار قاره آمریکا به وسیله اروپایی ها شروع شد و در ساحل شرقی، ایالات متحده آمریکا با ۱۳ مستعره بریتانیایی بنیان گذاری شد. بسیاری از علاقه مندان به تاریخ برای آشنایی بیشتر با گذشته این کشور، پس از خرید بلیط هواپیما آمریکا از نزدیک به بررسی تاریخ آن می پردازند.

در سال ۱۷۷۵ میلادی به دلیل اختلافات فراوان بین پادشاهی بریتانیای کبیر و مستعمرات سیزده گانه پیرو جنگ فرانسویان و سرخ پوستان، انقلابی در آمریکا آغاز گشت، که در نهایت منجر به استقلال ایالت متحده آمریکا شد. در سال ۱۷۸۳، جنگ به پایان رسید و بدین ترتیب آمریکا توانست به عنوان نخستین کشور، استقلال خود را از امپراطوری های استعماری پس بگیرد و بدین ترتیب گردشگران زیادی را با خرید بلیط هواپیما آمریکا به سمت خود بکشاند.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=6830
-