درگذشت اعضای خانواده ستاره سیتی به‌دلیل ابتلا به کرونا

  • کد خبر : 67623
  • 24 اردیبهشت 1399 - 13:30
درگذشت اعضای خانواده ستاره سیتی به‌دلیل ابتلا به کرونا

به گزارش نیوز و به نقل ESPN، رحیم استرلینگ جزو آن دسته از بازیکنان شاغل در لیگ برتر انگلیس است که نگران از سرگیری این بازی‌ها پس از دو ماه تعلیق به دلیل شیوع کرونا هستند. دولت انگلیس با انتشار سندی ۵۰ صفحه‌ای به ازسرگیری مسابقات لیگ برتر انگلیس از ابتدای ماه میلادی آینده (۱۷ روز دیگر) چراغ سبز نشان داده، اما گروهی از بازیکنان نمی‌خواهند به میادین برگردند و سلامت خود و خانواده‌های‌شان را به خطر بیندازند. به نظر می‌رسد که استرلینگ هم تمایل چندانی به از سرگرفته شدن مسابقات ندارد به ویژه که او تاکنون تعدادی از خویشاوندان خود را به دلیل ابتلا به کرونا از دست داده است.

استرلینگ در کانال خودش در شبکه یوتیوب گفت: زمانی که مسابقات فوتبال را لغو کردند، می‌دانستم که موضوع جدی است. نمی‌گویم که فوتبال مهمترین مسئله دنیاست، اما زمانی که یک رویداد فوتبالی یا لیگ برتر تعلیق می‌شود، یعنی که موضوع خیلی جدی است. هرگز چنین چیزی ندیده بودم. از زمانی که به ما گفتند مسابقات تعلیق است، می‌دانستم همه چیز را باید خیلی جدی گرفت. دوستانی دارم که مادربزرگشان را از دست دادند. تعدادی از اعضای خانواده خودم هم جان‌شان را از دست دادند. پس باید عاقل بود و مراقب خودمان و اطرافیان‌مان باشیم.

وی ادامه داد: زمانی باید برگردیم که همه چیز روبه‌راه باشد نه فقط به صرف اینکه فوتبال دوباره برقرار باشد. امن بودن محیط نه فقط برای ما فوتبالیست‌ها بلکه برای تمام پرسنل کادر پزشکی، داوران و دیگر دست‌اندرکاران برگزاری بازی‌ها ضروری است. نمی‌دانم که چطور می‌خواهند این شرایط امن را فراهم کنند، اما احساس می‌کنم زمانی می‌شود مسابقات را از سر گرفت که امنیت و سلامت بازیکنان تأمین شود. چطور بگویم… نمی‌ترسم، اما نگرانم و به این فکر می‌کنم که نتیجه این تصمیم چه خواهد بود.

اخیراً سرخیو آگوئرو مهاجم آرژانتینی منچسترسیتی نیز مخالفت خود را با عجله مسئولان لیگ برتر برای از سر گرفتن مسابقات اعلام کرده بود. دنی رز مدافع نیوکاسل هم یکی دیگر از بازیکنان شاغل در لیگ برتر بوده که با از سر گرفته شدن مسابقات مخالفت کرد.

تاکنون ۲۲۳ هزار نفر در انگلیس به کرونا مبتلا شده‌اند که از این میان ۳۲ هزار نفر جان‌شان را از دست داده‌اند که این بالاترین آمار در قاره اروپا است.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=67623

ثبت نظر

-