عکس های دردناک از مرگ ۲ برادر و فرزند شهید در استان مرکزی

  • کد خبر : 67411
  • 24 اردیبهشت 1399 - 7:33
عکس های دردناک از مرگ ۲ برادر و فرزند شهید در استان مرکزی

ابولفضل نصیری

مرحوم ابوالفضل نصیری برادر دوم  که در این حادثه جان خود رااز دست داده

مهدی نصیری

مرحوم ابوالفضل نصیری برادر دوم 

 

ریزش خانه

آگهی  فوت 2 جوان

آ گهی فوت مهدی نصیری ابوالفضل نصیری

 

نوشته کتاب درسی ابوالفضل نصیری

این نوشته از کتاب درسی ابوالفضل نصیری که آرزوی برای خودش نداشت و  این گونه با خدای خویش سخنش را گفته بود:

خدایا ازتو می خواهم سایه پدر ومادرم راازسرم کم نکنی ومن را به راه راست هدایت بدهی وگناهان من راپاک کنی ومریضان رو شفابدهی هرکس مشکلی چیزی دارد به او کمک کنی ومشکلات اورا مشکل کشای کنی.

ریزش آوار

به گزارش رکنا ، طی تماسی در ساعت ۰۷:۱۰ امروز سه شنبه با اورژانس ۱۱۵ استان مرکزی مبنی بر ریزش آوار بر سر یک خانواده در اثر فرونشست منزلی در شهر توره و زیر آوار ماندگی دو جوان در محل؛ سریعا” دو دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند که پس از رسیدن همکاران اورژانس ۱۱۵ همچنان تیم آتش نشانی در پی جستوجوی دو جوان محبوس شده بودند و تلاش ها ادامه داشت که پس از بیرون کشیدن دو جوان که از زمان فرونشست خانه بیشتر از نیم ساعت طول کشیده بود.

مرگ ۲ جوان زیر آوار

سریعا” چک علائم حیاتی و مانیتورینگ برای مصدومین انجام شد که متاسفانه در اثر محبوس ماندن زیاد در زیر آوار و صدمات وارده ناشی از ریزش آوار روی آنها ؛ مصدومین دچار ایست قلبی تنفسی شده بودند که سریعا” تکنسین های عملیاتی اورژانس ۱۱۵ احیای قلبی- ریوی را برای آنها شروع کرده و با ادامه عملیات احیاء در طی مسیر سریعا” مصدومین را جهت ادامه و بررسی های تخصصی تر به اتاق احیاء نزدیک ترین بیمارستان تخصصی تحویل دادند که پس از تلاش ها و بررسی های تیم احیاء بیمارستانی متأسفانه به دلیل شدت حادثه و زیر آوار ماندگی طولانی هیچگونه تغییری در برگشت پذیری علائم حیاتی مصدومین حادثه پیدا نشد که متأسفانه هر دو جوان شانسی برای بقا نداشتند و فوت آنها تایید گردید.

متاسفانه باخبر شدیم بر اثر ریزش ساختمان در خیابان شهید سردار احمدی مهدی نصیری و ابوالفضل نصیری فرزندان محمد نصیری جان خود را ازدست داده اند روحشان شاد و یادشان گرامی باد.

لازم به ذکر است که طبق گفته اطرافیان و شواهد صحنه فرونسشت منزل به دلیل خاک برداری جنب منزل حادثه دیده بوده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=67411