نتایج شهرخودرو زیر ذره‌بین؛ تمرکز روی برد‌های میلی‌متری

  • کد خبر : 67329
  • 24 اردیبهشت 1399 - 4:34
نتایج شهرخودرو زیر ذره‌بین؛ تمرکز روی برد‌های میلی‌متری

نیوز/ محمدرضا شکوهی؛ در ادامه بررسی عملکرد تیم‌های لیگ برتری و نتایجی که آن‌ها در لیگ نوزدهم تا به این جای فصل گرفته‌اند، حالا نوبت به تیم شهرخودرو مشهد می‌رسد. تیمی که عنوان پنجمی لیگ را فعلاً در اختیار دارد و با بررسی نتایج آن‌ها تا حدودی می‌توان متوجه شد چرا آن‌ها در این نقطه از جدول قرار دارند. 

سهم ۵۵ درصدی برد‌های یک- صفر
از ۱۰ پیروزی شهرخودرو طی ۲۱ بازی که این تیم انجام داده کمی بیش از نیمی از این برد‌ها (یعنی ۶ تای آنها) با نتیجه یک- صفر رقم خورده است و این یعنی حدود ۵۵ درصد از کل پیروزی‌های این تیم تا به این جای فصل به این نتیجه تعلق می‌گیرد. این تیم در هفته‌های سوم، ششم، هفتم، هشتم، پانزدهم و شانزدهم و برابر تیم‌های ماشین‌سازی تبریز، پرسپولیس تهران، ذوب‌آهن اصفهان، گل‌گهر سیرجان، پارس جنوبی جم و پیکان تهران با نتیجه یک- صفر به پیروزی رسیده است.

تنها پیروزی‌ای که با اختلاف ۲ گل و کلین‌شیت همراه بود
تیم شهرخودرو مشهد به‌غیر از ۶ برد یک- صفر که در بالا به آن اشاره شد، یک برد دیگر نیز در کارنامه دارد که آن هم با کلین‌شیت و بسته نگه داشتن دروازه‌اش همراه بوده است، این تیم در این بازی خاص در همان هفته نخست ۲- صفر بر پیکان غلبه کرد تا به این ترتیب ۷ برد از ۱۰ پیروزی آن‌ها ضمن واریز ۳ امتیاز به حساب‌شان، با کلین‌شیت و بسته نگه داشتن دروازه‌شان نیز همراه شود.

۲ پیروزی همراه با گل‌خورده و با اختلاف یک گل زده بیشتر
در ادامه بررسی پیروزی‌های تیم شهرخودرو متوجه می‌شویم این تیم ۲ برد با اختلاف یک گل به دست آورده که طی هر ۲ بازی هم دروازه‌اش باز شده است. آن‌ها در اولین بازی این بخش و در هفته دوم با نتیجه ۲- یک در بازی مقابل شاهین شهرداری بوشهر به برتری رسیدند و سپس در دومین دیدار که آن‌هم با همان نتیجه ۲- یک رقم خورد در هفته بیستم و در دیدار برابر نفت مسجدسلیمان پیروز شدند.

پرگل‌ترین پیروزی شهرخودرو
و بالاخره می‌رسیم به آخرین پیروزی تیم شهرخودرو که اتفاقاً بهترین برد آن‌ها نیز محسوب می‌شود؛ برد ۳- یک در هفته هجدهم و در بازی مقابل ماشین‌سازی تبریز که به این ترتیب پرونده ۱۰ پیروزی این تیم هم با این نتیجه بسته شد.

۳ تساوی بدون گل شهرخودرویی‌ها
این تیم در مجموع طی ۲۱ بازی که فعلاً انجام داده ۵ بار با نتیجه مساوی و تقسیم امتیازات میدان را ترک کرده که در این میان سهم تساوی صفر- صفر کمی بیشتر بوده است، این تیم سه بار بدون اینکه موفق به زدن گل شود و یا اینکه دروازه‌اش باز شود با این نتیجه میدان را ترک کرده تا در عمل ۶۰ درصد از تساوی‌هایی که تا پایان هفته بیست‌ویکم به دست آورده بدون گل و با نتیجه صفر- صفر باشد. این سه تساوی در هفته‌های نهم، پانزدهم و هفدهم و به ترتیب مقابل سایپا، نساجی مازندران و شاهین شهرداری بوشهر بوده است.

۲ تساوی که با ردوبدل شدن گل به پایان رسیده

می‌رسیم به بررسی آخرین تساوی مشهدی‌ها که البته این بار با رد و بدل شدن گل همراه بوده است. در کارنامه این تیم ۲ نتیجه یک- یک دیده می‌شود؛ بازی‌هایی که در هفته‌های پنجم و چهاردهم انجام شد و طی آن شهرخودرو مشهد مقابل سپاهان اصفهان یک گل زد و یک گل خورد تا با یک امتیاز میدان را ترک کند و البته پرونده تساوی‌هایش نیز فعلاً بسته شود.

شکست‌های یک- صفر شهرخودرو
در کارنامه نماینده مشهد ۶ شکست دیده می‌شود که بیشترین آن متعلق به باخت‌های یک- صفر است و این یعنی که ردپای این نتیجه در ۵۰ درصد از باخت‌های آن‌ها دیده می‌شود. ۳ شکست یک- صفر شهرخودرو به‌ترتیب در هفته‌های چهارم، دوازدهم و سیزدهم و به‌ترتیب مقابل تیم‌های فولاد خوزستان، صنعت نفت آبادان و استقلال تهران رقم خورده است.

۲ شکست پرگل که به نماینده مشهد تحمیل شد
از شش باخت تحمیل شده به شهرخودرویی‌ها ۲ تای آن‌ها با دریافت ۳ گل همراه بوده است و به معنای دقیق‌تر این ۲ باخت با نتایج ۳- یک بوده است. دو تیمی که شهرخودرو را این چنین سنگین و پرگل شکست دادند تراکتور تبریز و پرسپولیس تهران بودند.

آخرین شکست
و بالاخره می‌رسیم به آخرین نتیجه‌ای که نماینده مشهد به دست آورد و آن‌هم شکست ۲- صفری است که در هفته نوزدهم و در دیدار مقابل فولاد خوزستان به آن‌ها تحمیل شد.
به این ترتیب پرونده بررسی نتایج شهرخودرو تا پایان هفته بیست‌ویکم بسته می‌شود.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=67329

ثبت نظر

-