عضو هیئت مدیره پرسپولیس: او شئونات حرفه‌ای را رعایت نکرد

  • کد خبر : 66971
  • 23 اردیبهشت 1399 - 19:51
عضو هیئت مدیره پرسپولیس: او شئونات حرفه‌ای را رعایت نکرد

از قرارداد با کارگزار، پرسپولیس سود زیادی خواهد کردبه گزارش نیوز، علی رغبتی در نشست خبری باشگاه پرسپولیس که بعدازظهر امروز سه‌شنبه در محل این باشگاه برگزار شد، درباره ادعای مهرداد هاشمی، عضو هیئت مدیره مبنی بر اینکه قرارداد اولیه خیلی دیر منعقد شده است گفت: در دوره ابتدایی آقای هاشمی خارج از کشور بودند و در جلسات نبودند و عقد قرارداد شد. وقتی آقای هاشمی آمدند در جریان موضوع قرار گرفتند.

وی ادامه داد: قرارداد با کارگزار سه ساله است. برای سال اول کف درآمدی را در نظر گرفتیم. البته اصلاً هدف ما این نیست.

عضو هیئت مدیره پرسپولیس درباره میزان دریافتی از کارگزار اظهار داشت: بخشی از این کف تا ۳۰ خرداد مبلع ۳۰ میلیاردتومان ارائه می شود. شروع بازی ها و ادامه این دیدارها در رقابت هایمان موثر است. سود پرسپولیس بسیار چشمگیر خواهد بود که تنها اعداد ارسالی نخواهد بود. ۳۰ میلیارد تومان از میزان کفی درآمدی است که از آن قسمت پرداخت می شود.

رغبتی راجع به ۱۵ میلیارد تومان قرضی که از کارگزار به حساب پرسپولیس واریز شده است افزود: در نیمه دوم سال با توجه به درآمدهای باشگاه از آن کسر می شود و به کارگزار بازگردانده می شود.

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره مشاور رسانه ای سابق باشگاه نیز گفت: ایشان در یکی از مذاکرات ما حاضر شدند و اظهار نظر کرد. آقای امان الله آگاهی از سایر شرایط را نداشت و شئونات حرفه ای را رعایت نکردند. اظهار نظر او بخاطر عدم اطلاع از الحاقیه بوده است. از لحاظ حرفه ای نباید قراردادی که منعقد نشده است را رسانه ای کرد.

وی درباره اصطلاح ترکمنچای برای قرارداد پرسپولیس با کارگزار گفت: این کلمه زیبنده نیست. این قرارداد با توجه به شرایط فعلی یکی از بهترین قراردادهای ممکن است. در شرایط فعلی بخاطر تحریم های ارزی، شیوع کرونا و مشکلات اینچنینی توانستیم خیلی خوب عمل کنیم. برای اینکه به یک قرارداد لقب بدهیم نیاز است از کارشناسان اقتصادی نظر بخواهیم و به آن توجه داشته باشیم.

رغبتی تاکید کرد: درشرایط فعلی فوتبال ایران تنها کار ممکن تجاری سازی است. ما این فصل یک ریال هم بابت بلیت فروشی پول نگرفتیم. حق پخش هم که نمی گیریم پس چقدر می توانستیم درآمدزایی انجام دهیم.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=66971

ثبت نظر

-