ادامه «سلاخی» در قرنطینه خانگی

  • کد خبر : 66614
  • 23 اردیبهشت 1399 - 12:12

به گزارش نیوز به نقل از ایسنا، تولید انیمیشن «سلاخی» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی «سپهر مومنی» در روزهای قرنطینه‌ی خانگی همچنان ادامه دارد. این فیلم از تولیدات مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی است.

مومنی با اشاره به آغاز تولید این انیمیشن در بهار سال ۹۸ گفت: در حال حاضر طراحی انیمیت‌های «سلاخی» به پایان رسیده و امیدواریم تا شهریور ۹۹ این کار را آماده نمایش کنیم، هرچند که شیوع بیماری کرونا باعث شد ناچار به دورکاری شویم و نتوانیم کار جمعی و ارتباطی که در ابتدای تولید داشتیم را ادامه دهیم، اما در تلاش هستیم تولید کار به تعویق نیافتد.

وی با بیان این که در ابتدای شکل‌گیری ایده، علاقه به ساخت انیمیشنی اکشن داشته، تصریح کرد: به دنبال ساخت اثری اکشن بودم که درگیری دو نفر را نشان دهد و در عین حال جنگ ابرقدرت‌ها و در نظر گرفته نشدن مردم در این جنگ‌ها را به تصویر بکشد؛ اما چون میخواستم این مبارزه را در بستری طنز به تصویر بکشم، دعوای زن و شوهری را برای تعریف داستان انتخاب کردم.

به غیر از سپهر مومنی ایرد موسی که کارگردانی، تهیه‌کنندگی، نویسندگی و طراحی انیمیت این انیمیشن را برعهده دارد، زهره عباسی به عنوان بک‌گراند آرتیست و کامپوزیت در تولید این انیمیشن دو بعدی حضور دارد.

در خلاصه داستان انیمیشن ۵ دقیقه‌ای «سلاخی» آمده است: زوج میانسالی بر سر برنامه تلویزیونی مورد علاقه‌شان شروع به دعوا می‌کنند. درگیری کوچک آن‌ها تبدیل به جنگی تمام عیار می‌شود، این جنگ از خانه بیرون زده و تمام شهر را دربرمی‌گیرد.


این مطلب برایم مفید است
۰


نفر
این پست را پسندیده اند

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=66614

ثبت نظر

-