آغاز ثبت نام مجدد متقاضیان گازسوز کردن خودرو‌ها به صورت رایگان

  • کد خبر : 66610
  • 23 اردیبهشت 1399 - 12:09
آغاز ثبت نام مجدد متقاضیان گازسوز کردن خودرو‌ها به صورت رایگان
به گزارش نیوز،

حمید قاسمی ده چشمه قائم مقام شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با اشاره به امکان ثبت نام مجدد متقاضیان گازسوز کردن خودرو‌ها گفت: از آنجا که سامانه قبلی دارای خطا‌هایی بود، این سامانه جدید به زیرساخت‌های اطلاعاتی مثل ثبت احوال، شاهکار و  غیره متصل است و صاحبان خودرو می‌توانند با در اختیار داشتن شماره ملی و شماره تلفن‌همراه خود که متعلق به مالک خودرو است به این سامانه مراجعه و مراحل ثبت نام خود را پیگیری کنند.

اخبار اقتصادی – او ادامه داد: این سامانه از ساعت ۱۰ صبح امروز (سه‌شنبه) باز است و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت http://Gcr.niopdc.ir   فرایند ثبت نام خود را کامل کنند.

قائم مقام شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی بیان کرد: استفاده خودرو‌های عمومی از این خدمات رایگان است و براساس مصوبه شورای عالی اقتصاد، دوگانه سوز کردن خودرو‌های عمومی شامل وانت‌های سبک و سنگین، تاکسی‌ها و مسافربر‌های شخصی به صورت رایگان بوده و هیچ هزینه‌ای برای مالکان خودرو ندارد.

قاسمی ده چشمه تصریح کرد: افرادی که در گذشته در سامانه قبلی ثبت نام کرده‌اند و پیامک‌ فراخوان برای آن‌ها ارسال شده است باید به سایت یا شماره تلفن‌هایی که در پیامک اعلام شده مراجعه کنند، زیرا در غیر این صورت نوبت آن‌ها لغو می‌شود.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=66610

ثبت نظر

-