جلسه با بزرگتر‌های پرسپولیس به هم خورد

  • کد خبر : 66010
  • 22 اردیبهشت 1399 - 19:03
جلسه با بزرگتر‌های پرسپولیس به هم خورد

 

جلسه با بزرگتر‌های پرسپولیس به هم خوردبه گزارش نیوز، همان‌طور که در جریان هستید باشگاه پرسپولیس پس از استعفای محمدحسن انصاری‌فرد، زیر نظر مهدی رسول‌پناه و مهرداد هاشمی اداره شده و این دو تلاش کردند در اولین اقدام، راهی برای درآمدزایی باشگاه پیدا کرده تا بتوانند به تعهدات مالی به بازیکنان و مربیان عمل کرده و بدهی‌های انباشته شده را پرداخت کنند. اما تجربه یک بار دیگر ثابت کرد در فوتبال ایران کار گروهی و تیمی خاصه مدیریت دو نفری جواب نمی‌دهد و مهرداد هاشمی و مهدی رسول‌پناه نیز نتوانستند بر سر اسپانسر با یکدیگر کنار بیایند.

از اصل بحث دور نشویم! جمعه ۱۵ فروردین‌ماه سال جاری نشستی بین مهدی رسول‌پناه و مهرداد هاشمی با سیدجلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، احمد نوراللهی و کمال کامیابی‌نیا به نمایندگی از سرخپوشان، برگزار شد تا طرفین حرف‌های یکدیگر را بشنوند. این نشست پیشنهاد یکی از دست‌اندرکاران وقت باشگاه بود که امروز دیگر مسئولیتی در باشگاه ندارد، اما حاشیه‌های فراوانی به دنبال داشت. جدای از سیدجلال حسینی سه بازیکن دیگر با پچ‌پچ‌های همبازیان خود روبه‌رو شدند که دلخوری‌هایی به همراه داشت.

برخی از بازیکنان پرسپولیس که سال‌های مداوم بیشتری در پرسپولیس توپ زده بودند به حضور یکی، دو نفر با سابقه کمتر به عنوان بازیکن بزرگتر تیم در این جلسه معترض شدند. گروهی دیگر تصور کردند این بازیکنان به ملاقات مدیران رفته و برای دریافت مطالبات خود و نه سایر بچه‌ها مذاکره کرده‌اند. حتی برخی پا را فراتر نهاده و مدعی شدند این ۴ بازیکن پول قرارداد و طلب‌های خود را گرفته‌اند!

این حرف و حدیث‌ها بیشتر برای بازیکنان حاضر در این جلسه ناراحت‌کننده بود و باعث شد جلسه دیگری در کار نباشد. شنیدیم هر دو طرف دعوای اسپانسری باشگاه برای یارکشی درخواست جلسه و نشست با بزرگتر‌های پرسپولیس را داشته، اما با مخالفت روبه‌رو شده‌اند. بازیکنان با تجربه پرسپولیس دوست ندارند به خاطر جلسه با مدیران باشگاه که غیر از سوءتفاهم چیزی برای آن‌ها به ارمغان نمی‌آورد رفاقت خود با سایر بچه‌های تیم را خراب کنند.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=66010

ثبت نظر

-