می‌توانستم برای دریافت مبلغ قراردادم از ایران شکایت کنم

  • کد خبر : 65614
  • 22 اردیبهشت 1399 - 12:10
می‌توانستم برای دریافت مبلغ قراردادم از ایران شکایت کنم

به گزارش نیوز، ایگور کولاکوویچ، سرمربی پیشین تیم ملی والیبال ایران که در صربستان به «استاد کسب جام» مشهور است پس از بنیوزری از هدایت تیم ملی ایران در زادگاه خود «پودگوریتسا» مشغول استراحت است و به نوشته رسانه‌های لهستانی،‌ گزینه نخست هدایت تیم «زاویرچه» در لیگ برتر این کشور به حساب می‌آید.

برای رسانه‌های اروپایی همچنان جالب است که چرا این مربی در حالی که سهمیه المپیک را برای تیمش (تیم ملی والیبال ایران) کسب کرده بود از کار بنیوزر شد. کولاکوویچ در مورد جدا شدنش از تیم ملی ایران اظهار داشت:‌ فدراسیون والیبال ایران، مشکلات مالی ناشی از کرونا را دلیل تصمیم خود عنوان کرد. قرارداد من تا اول سپتامبر ۲۰۲۰ معتبر بود، ولی با توجه به تعلیق مسابقات والیبال و برگزاری آنها در سال آینده، برای طرف ایرانی، پرداخت ۱۵ ماه دستمزد بدون هیچ‌گونه فعالیتی، توجیه اقتصادی نداشت و خیلی گران بود. من می‌توانستم برای دریافت مبلغ قراردادم شکایت کنم، ولی این کار را نکردم. به نظر من حالا زمان بازگشت به فعالیت در یک باشگاه اروپایی است.

کولاکوویچ در مورد لغو چهارمین حضورش در المپیک گفت: زندگی همین است. چه کسی انتظار شیوع چنین ویروسی را در سرایر جهان داشت؟ من فکر می‌کنم مردم، چیزهای بسیار بیشتر و مهمتری را نسبت به من (حضور در المپیک) از دست دادند. باید به زندگی از دریچه دیگری نگاه کرد، چون وقتی دری بسته می‌شود، درهای دیگر قطعاً باز خواهند شد. همه ما به خاطر گسترش ویروس کرونا ناگهان مجبور شدیم به خانه برگردیم و متوجه شدیم که چقدر از مسائل اصلی زندگی دور و درگیر خودخواهی بودیم.

سرمربی پیشین تیم ملی صربستان در مورد عدم راهیابی این تیم به المپیک تصریح کرد: صربستان، قهرمان اروپاست، ولی در المپیک حاضر نیست. این نشان می‌دهد که سطح تیم‌ها چقدر به هم نزدیک و کسب سهمیه المپیک از اروپا چقدر سخت است. المپیک بدون صربستان، کیفیت پایین‌تری خواهد داشت، چون اگر صربستان به المپیک می‌رسید، یکی از امیدهای کسب مدال بود. امیدوارم این اتفاق در المپیک ۲۰۲۴ پاریس بیفتد و صربستان هم در المپیک و هم در اروپا و مسابقات قهرمانی جهان، روی سکو برود.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=65614

ثبت نظر

-