ماجرای فرار دلهره آور ملی‌پوش سرشناس ایرانی از چین و بیماری کرونا

  • کد خبر : 6558
  • 28 بهمن 1398 - 7:50
ماجرای فرار دلهره آور ملی‌پوش سرشناس ایرانی از چین و بیماری کرونا

به گزارش نیوز، سنتر ملی‌پوش بسکتبال ایران می‌گوید ما از بسکتبال روز دنیا عقب هستیم، ولی در چند سال گذشته با رقابت مقابل بزرگان جهان به تیم بهتری تبدیل شده‌ایم.

حامد حدادی در حاشیه تمرین امروز تیم ملی بسکتبال ایران اظهار داشت: حدود ۴ روز است که تمرینات خود را صبح و عصر شروع کرده‌ایم. کادر فنی تیم ملی به دلیل خستگی بچه‌ها تمرینات را مدیریت کردند و در حال آماده‌سازی برای حضور در مسابقات انتخابی آسیا کاپ هستیم.

وی در مورد حضور ایران در المپیک گفت: المپیک میدان بزرگی است و ۱۲ تیم برتر جهان در آن حضور دارند. خیلی از تیم‌های بزرگ جهان موفق نشدند به المپیک راه پیدا کنند و به همین خاطر حضور در این مسابقات برای ما افتخار بزرگی است. ما از بسکتبال روز دنیا عقب هستیم، ولی در چند سال گذشته با رقابت مقابل بزرگان جهان به تیم بهتری تبدیل شده‌ایم.

سنتر ملی‌پوش بسکتبال ایران ادامه داد: ما در جام جهانی مقابل اسپانیا در تمام طول بازی از حریف پیش بودیم، ولی در دو دقیقه پایانی نتیجه را واگذار کردیم. امیدوارم به حدی برسیم که این دو دقیقه‌ها را کنترل کنیم و بتوانیم برنده بازی باشیم.

لژیونر بسکتبال ایران در مورد حضورش در لیگ چین گفت: به مناسبت سال نو چینی ۳ روز به ما استراحت دادند، ولی با شیوع ویروس کرونا بازگشت ما به چین منتفی شد و به نوعی از این کشور فرار کردیم. در حال حاضر خبر جدیدی از بازگشت ما به چین در دست نیست. من از مدیران باشگاه خواستم کار خودم را در لیگ ایران ادامه بدهم که متاسفانه محدودیت تغییرات در لیگ چین اجازه چنین اقدامی را به تیم چینی نمی‌داد. تنها در صورت کنسل شدن لیگ چین من می‌توانم در تیم دیگری به فعالیت ادامه بدهم.

تیم ملی بسکتبال ایران در پنجره نخست انتخابی فیبا آسیا کاپ ۲۰۲۱ روز اول اسفند مقابل سوریه و روز ۴ اسفند برابر قطر در تهران می‌رود.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=6558

ثبت نظر

-