توهین ترامپ به اوباما

  • کد خبر : 65259
  • 22 اردیبهشت 1399 - 3:54
توهین ترامپ به اوباما
به گزارش نیوز،

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا با انتقاد از باراک اوباما ، سلف خود او را به ارتکاب بزرگترین جنایت سیاسی در تاریخ این کشور متهم کرد.

اخبار بین الملل– با وجود گذشت بیش از یک سال از پایان تحقیقات رابرت مولر، بازرس ویژه پرونده مداخله ادعایی روسیه در انتخابات سال ۲۰۱۶ آمریکا، ترامپ به حملات خود علیه این جریان ادامه داد و به دلیل تبرئه مایکل فلین از سوی وزارت دادگستری آمریکا گفت بزرگترین جنایت سیاسی آمریکا در روز‌های پایانی دولت باراک اوباما روی داده است.

ترامپ درباره اقدام وزارت دادگستری آمریکا در برداشتن اتهام‌ها علیه مایکل فلین، مشاور امنیت ملی پیشین کاخ سفید که بعد از مدتی کوتاه از زمان تصدی این مقام، محاکمه و از کار بنیوزر شد، گفت: باور نمی‌کنم این سطح از فساد در آمریکا وجود داشته باشد. وی مدعی شد: ما به شکلی ریشه‌ای فساد را می‌خشکانیم به طوری که هرگز کسی پیشتر این کار را نکرده باشد و امیدوارم زمانی که دفتر ریاست جمهوری را ترک می‌کنم، این یکی از دستاورد‌های بزرگ ما باشد.

اوباما اخیرا اعلام کرد قوانین آمریکا تحت ریاست جمهوری ترامپ در معرض خطر قرار دارد.

روز گذشته نیز پایگاه خبری یاهو نیوز فاش کرد رئیس‌جمهور پیشین آمریکا در تماسی محرمانه با یکی از اعضای سابق دولتش، به انتقاد شدید از دونالد ترامپ، جانشین خود در کاخ سفید پرداخت و عملکرد دولت او را در برخورد با شیوع ویروس کرونا در این کشور یک «فاجعه آشوب‌وار مطلق» خواند.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=65259

ثبت نظر

-