یک گزینه ریاست فدراسیون فوتبال انصراف داد

  • کد خبر : 6481
  • 28 بهمن 1398 - 5:07
یک گزینه ریاست فدراسیون فوتبال انصراف داد

به گزارش نیوز به نقل از نیوز از مشهد، شهردار مشهد با انتشار مطلبی در صفحه شخصی اینستاگرام خود از انصراف در انتخابات فدراسیون فوتبال خبر داد.

محمدرضا کلائی در این باره نوشت:

«سلام به همشهریان عزیزم؛ انصافاً زمانی که تصمیم به ثبت نام برای ریاست فدراسیون فوتبال گرفتم تا شاید بتوانم گره کور موجود در فوتبال، که از جنس ساختار و اقتصاد است را به کمک اهالی آن باز کنم، انتظار نداشتم در این چند روز تا این حد مورد لطف شما قرار بگیرم، لطفی که از جنس حمایت و برخی نیز گلایه بود، از این بابت بسیار ممنونم.

باور دارم در این ۱۵ ماه، هنوز خدمتی درخور شأن و جایگاه زائران و مجاوران امام مهربانی‌ها انجام نداده‌ام و اگر اندک خدمتی نیز بوده با همت و تلاش خالصانه همکارانم در مدیریت شهری به سرانجام رسیده است.

خاضعانه متعجب و شرمنده از حجم اظهار لطف و محبت یکایک شما عزیزان هستم، از مهندس رزم حسینی استاندار محترم خراسان رضوی و همه مدیران ارشد و مؤثر شهر و استان که اصرار بر ادامه خدمتم داشتند سپاسگزارم.

از این همدلی بی‌سابقه در شهر مشهد که سرمایه‌ای بی‌نظیر می‌باشد خوشحالم و بر خود می‌بالم، سرمایه‌ای که باعث شده تا این کلان شهر در بسیاری از شاخص‌ها اکنون در کشور ممتاز باشد و در رتبه نخست میان تمامی کلانشهرها قرار بگیرد.

انشاءالله با استعانت از حضرت رضا علیه السلام و کمک دلسوزان در شورای اسلامی شهر و همکاران فداکارم که دل در گرو پیشرفت مشهد دارند تا آخرین لحظه در آبادانی مشهدی که دوستش دارم شب و روز نخواهم داشت.

خداوند متعال را شاکرم که در هر مقطع از زندگی و به‌ویژه در این مقطع واقعیت‌های مهمی درباره افراد و جامعه به من آموخت.

مشهد با این لطف و همدلی اهالی‌اش از همیشه برایم دوست داشتنی‌تر شده و خوشحالم که از اول شعارم این بوده است: #من_مشهد_را_دوست_دارم »

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=6481

ثبت نظر

-