دردسر بزرگ کرونا مثبت؛ بوندس‌لیگا دوباره تعلیق می‌شود؟

  • کد خبر : 64705
  • 21 اردیبهشت 1399 - 14:40
دردسر بزرگ کرونا مثبت؛ بوندس‌لیگا دوباره تعلیق می‌شود؟

به گزارش نیوز، این روزها دنیای فوتبال با اشتیاق منتظر روز ۲۷ اردیبهشت و شروع مجدد بوندس‌لیگا به عنوان اولین لیگ بزرگ دنیا است که بعد از بحران اپیدمی کرونا مسابقات خود را از سر می‌گیرد. ولی با اعلام باشگاه دینامو درسدن که در بوندس‌لیگای دو حضور دارد مبنی بر اینکه به دلیل مثبت شدن تست کرونای دو بازیکنش، همه بازیکنان تیم اصلی خود را به قرنطینه فرستاده و نمی‌تواند طبق برنامه در اولین بازی‌اش مقابل هانوفر به میدان برود، مسئولین فوتبال این کشور با شوکی بزرگ مواجه شده‌اند

درحالیکه مسابقات بوندس‌لیگای دو هم قرار است در همان تاریخ یعنی ۲۷ اردیبهشت، همزمان با بوندس‌لیگا از سر گرفته شود، اعلام خبر قرنطینه شدن کل تیم درسدن باعث شده فوتبال آلمان با یک پارادوکس بزرگ روبرو شود. درسدن که در قعر جدول بوندس‌لیگای دو قرار دارد حالا تقریبا به صورت قطعی اولین بازی خود در شروع مجدد لیگ را از دست خواهد داد.

باشگاه درسدن با انتشار اطلاعیه‌ای رسمی در وبسایت خود اعلام کرد:در روز جمعه ۸ مه ۲۰۲۰ سومین تست کرونا از همه تیمهای بوندس‌لیگا۲ گرفته شود و بازیکنان و کادر فنی دینامو درسدن هم در این تستها شرکت کردند. روز شنبه ولی به ما اعلام شد که دو نفر از اعضای تیم ما به کرونا مبتلا شده‌اند. این دو بازیکن در حال حاضر علائم بیماری را ندارد و در روزهای اخیر در معاینات پزشکی مشکوک نبوده‌اند.

در ادامه اطلاعیه باشگاه درسدن چنین آمده: نهاد بهداشتی ایالتی درسدن بعد از بررسی دقیق این شرایط تصمیم گرفت که کل تیم اول باشگاه و از جمله کادر فنی و نیروهای خدماتی به خانه‌های خود فرستاده شده و در یک قرنطینه ۱۴ روزه قرار بگیرند.

درحالیکه درسدن طبق برنامه باید تا کمتر از یک هفته دیگر در خانه هانوفر به مصاف این تیم برود، مسئولین باشگاه می‌گویند حالا امکان برگزاری این بازی وجود نخواهد داشت. این باشگاه اعلام کرد: قرنطینه ۱۴ روزه تیم ما بر اساس قواعد مربوط به حفظ سلامت عمومی در بحران اپیدمی اعلام شده است. ما بر اساس برنامه اعلام شده قبلی روز ۲۸ اردیبهشت باید در هفته بیست‌و‌ششم بوندس‌لیگای دو به مصاف هانوفر می‌رفتیم ولی به دلیل شرتایط جدید شرکت ما در این بازی غیرممکن است.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=64705

ثبت نظر

-