سلطانی‌فر به عضو هیئت مدیره استقلال؛ صبر کنید

  • کد خبر : 64389
  • 21 اردیبهشت 1399 - 7:34
سلطانی‌فر به عضو هیئت مدیره استقلال؛ صبر کنید

به گزارش نیوز، اتفاقی که روایت می‌شود قرار بود شنبه گذشته در باشگاه استقلال رخ دهد، اما با دخالت شخص وزیر ورزش، وتو شد. بعد از دو اقدام جنجالی احمد سعادتمند مدیرعامل این باشگاه، هیئت‌مدیره استقلال تصمیم می‌گیرد با رأی قاطع او را از مدیریت کنار بگذارد. اول به دلیل آوردن اسپانسری که خیلی زود مشخص شد وعده‌هایش توخالی بوده و حتی پرونده قضایی دارد. دوم به دلیل تشکر از هوادارنمایی که اعلام کرد پول دیاباته و میلیچ را داده، اما خیلی زود مشخص شد رسید‌های بانکی او جعلی بوده است. اصلاً به دلیل ارسال همین رسیده‌ها به دو بازیکن خارجی، آن‌ها برآشفته شدند و تصمیم گرفتند همراه هم، نامه تهدید‌آمیز برای استقلال ارسال کنند.
این اتفاقات به اضافه بدقولی سعادتمند برای جذب منابع مالی باعث شد سه عضو هیئت‌مدیره در جلسه‌ای مخفیانه رأی به بنیوزری سعادتمند بدهند. سه روز قبل از اولین جلسه هیئت‌مدیره در سال جدید، این جلسه برگزار شده و اعضا تصمیم می‌گیرند با توجه به وضعیت بحرانی باشگاه، سعادتمند را کنار گذاشته و یکی از اعضا به عنوان سرپرست موقت استقلال برگزیده شود. از آنجا که وزارت ورزش همواره می‌گوید دخالتی در تصمیمات مدیریتی باشگاه استقلال و پرسپولیس ندارد، اعضای هیئت‌مدیره قبل از جلسه وزیر را در جریان نگذاشته و می‌گویند از حق قانونی خود برای بنیوزری سعادتمند استفاده می‌کنند.
ساعتی بعد از جلسه، اما اتفاقات دیگری رخ می‌دهد. یکی از اعضا با دفتر سلطانی‌فر تماس گرفته و از طریق او وزیر ورزش را در جریان قرار می‌دهد. علت این کار او آن بود که «به هر حال درست نیست وزیر را در جریان نگذاریم.» بعد از این اطلاع‌رسانی، بازی به نفع سعادتمند می‌شود. وزیر ورزش با یکی از اعضای هیئت‌مدیره استقلال تماس گرفته و به او می‌گوید صبر کنند و شنبه رأی به بنیوزری مدیرعامل ندهند. توضیحات وزیر ورزش، اما آن مقام استقلالی را قانع نمی‌کند. او به وزیر می‌گوید دو اقدام اخیر سعادتمند در ماجرای کمک هوادار خارجی و اسپانسر جنجالی باشگاه، به اضافه قرارداد جدید با فولاد مبین که باعث شکایت ایرانسل و آریابرتر از استقلال خواهد شد، تبعات زیادی برای آن‌ها داشته. وزیر که احساس می‌کند حرف‌های او، آن عضو هیئت‌مدیره را قانع نکرده، کاری می‌کند که جلسه روز شنبه هیئت‌مدیره به حد نصاب نرسد تا سعادتمند بنیوزر شود!
بنیوزری مدیرعامل جدید می‌توانست یک پوئن منفی در کارنامه سلطانی‌فر باشد. اینکه او نیامده بنیوزر شود، بیش از آنکه سعادتمند را سیبل انتقاد‌ها کند، در واقع شخص وزیر را در منگنه قرار می‌داد که چرا او را انتخاب کرده است؟ سلطانی‌فر هم با علم به این موضوع تصمیم گرفت تصمیم هیئت‌مدیره را وتو کند تا در واقع خودش سیبل نشود.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=64389

ثبت نظر

-