حرف آخر| سرمربی والیبال و وزیر عراقی

  • کد خبر : 63698
  • 20 اردیبهشت 1399 - 14:00
حرف آخر| سرمربی والیبال و وزیر عراقی

نیوز/ علی جوادی؛ تعویق رقابت‌های المپیک شاید فرصتی مناسب برای ما بود، اما به نظر می‌رسد زمان زیادی در حال از دست رفتن است. این روز‌ها نام ولاسکو (که با عنوان مشاور جوانان، هنوز تحت قرارداد فدراسیون والیبال ایتالیاست) برای والیبال ایران مطرح شده است. او پس از حضوری بسیار موفق در والیبال ایران به دلیلی که آن زمان یک درخواست دیپلماتیک از سوی رئیس‌جمهور آرژانتین و در عین حال یک موضوع میهنی مطرح شد، ایران را ترک کرد. ولاسکو می‌تواند در حضور مجددش باز هم بدرخشد و باانگیزه عمل کند و شاید هم این‌گونه نشود. آنچه از همه مهمتر است اینکه اشراف محمدرضا داورزنی از همه بیشتر است و باید به انتخاب او احترام گذاشت. داورزنی برای والیبال ما زحمات فراوانی کشیده و این بار هم (اگر تحت فشار قرار نگیرد) بهترین تصمیم را برای والیبال خواهد گرفت.

مصطفی الکاظمی اسامی کابینه جدید عراق را داد و «عدنان درجال مطر جاسم» به عنوان وزیر جوانان و ورزش انتخاب شد. فردی که گل صعود تیم ملی عراق به المپیک ۱۹۸۴ لس‌آنجلس را به کره‌جنوبی زد و تمام رده‌های علمی ورزش را بعد از دوران قهرمانی سپری کرده است.

انتخاب چنین فردی با این میزان از اشراف به امور ورزش و ورزشکاران کشورش برای تصدی امور ورزش و جوانان، حسرت بزرگ اهالی ورزش در کشورمان بوده و هست. مردی که در تمام زمینه‌ها، درد و درمان را می‌شناسد و می‌تواند وزارت ورزش را به خانه امن ورزشکاران تبدیل کند.

فکر کنید اگر اجازه می‌دادند محمد دادکان وزیر ورزش شود، چه اتفاقات خیری برای ورزش می‌افتاد. یا تصور کنید روزی علی دایی یا رسول خادم وزیر ورزش شوند. ما افرادی از دل قهرمانان بزرگ داریم که شایستگی رسیدن به میز وزارت ورزش را دارند و باید به آن‌ها اعتماد کنیم. عراق در معرفی کابینه جدید جسارت به خرج داد و امیدواریم این اتفاق خوب برای ما هم تکرار شود.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=63698

ثبت نظر

-