سه مرتبه نقض قرنطینه ستاره فوتبال در یک روز

  • کد خبر : 63576
  • 20 اردیبهشت 1399 - 12:07
سه مرتبه نقض قرنطینه ستاره فوتبال در یک روز

به گزارش نیوز، داستان حواشی کایل واکر در دوران قرنطینه ظاهراً تمامی ندارد. مداع تیم ملی انگلیس و باشگاه تاتنهام بعد از اینکه به خاطر برپایی یک مهمانی آن‌هم با شرایط عجیب غریب در دوران قرنطینه سوژه شد، دوباره با نقض قوانین به سرتیتر اصلی اخبار رسید. کایل که سری قبل جریمه نقدی شده بود، از کار گذشته‌‌اش احساس پشیمانی نکرد تا این‌بار در یک روز انواع و اقسام قوانین قرنطینه را زیرپا بگذارد.

۳ قانون‌شکنی در یک روز
برای کسی که در دوران قرنطینه مهمانی عجیب غریب برگزار می‌کند دیگر شکست قوانین قرنطینه معنایی ندارد، حتی اگر جریمه شده باشد. این بازیکن ۲۹ ساله ثابت کرد قابلیت این را دارد تا در یک روز ۳ باز پشت‌سر هم قوانین را نقض کند و برای خودش هرجا خواست برود. این در حالی است که این روزها قوانین سفت و سختی در انگلیس برای خانه ماندن وضع شده است. با این حال واکر نشان داد قوانین هرقدر هم سخت باشد برای شکسته شدن است!

تولد خواهر
کایل قانون‌شکنی خود را با حضور در تولد خواهرش آغاز کرد. او برای اینکه به جشن تولد لورا برسد حدود ۴۳ مایل را رانندگی کرد. لورا در روترهام زندگی می‌کند و کایل این مسیر را با ماشینش شخصاً رانندگی کرد. تولدی که با حضور دوستان لورا برگزار شد که خودش به نوعی نقض قوانین فاصله اجتماعی را در پی داشت.

دیدار با والدین
کایل بعد از اینکه در جشن تولد خواهرش حضور پیدا کرد و با لورا خداحافظی کرد، تصمیم گرفت حالا که نزدیک به پدر و مادرش است به آنها هم سری بزند. فاصله نزدیک ۸ مایلی خانه لورا تا پدر و مادرشان باعث شد کایل مجدداً تصمیم بگیرد قوانین را نقض کند. او به خانه پدر و مادرش رفت و نزدیک به ۳۰ دقیقه آنجا بود. اتفاقی که به خاطر میانسالی پدر و مادرش خطر ابتلا به کرونا را برای آنها افزایش می‌داد.

دوچرخه‌سواری
کایل واکر بعد از اینکه دو بار نقض قوانین کرد، صبح فردا با دوچرخه‌سواری در محوطه نزدیک به خانه‌‌اش برای بار سوم در کمتر از ۲۴ ساعت بیرون از خانه رؤیت شد تا حسابی به دردسر بیفتد.

در معرض دید پاپاراتزی‌ها
این اتفاق و حواشی در حالی رخ داد که همه تصاویر کایل واکر توسط پاپاراتزی‌ها در رسانه‌ها ثبت و منتشر شد. با پخش این تصاویر پلیس روی کایل حساس شده و باید توضیحات ارائه دهد. ضمن اینکه مجدداً باید با جریمه نقدی هم روبه‌رو شود که رقمش از هزار پوند بالاتر است.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=63576

ثبت نظر

-