داویده آنچلوتی: پدرم می‌خواهد نامش را در تاریخ اورتون ثبت کند

  • کد خبر : 63557
  • 20 اردیبهشت 1399 - 11:54
داویده آنچلوتی: پدرم می‌خواهد نامش را در تاریخ اورتون ثبت کند

به گزارش نیوز، کارلو آنچلوتی می‌خواهد در تاریخ باشگاه اورتون، فصلی ویژه را به نام خود رقم بزند، این حرف را پسر او بیان کرده است. داویده آنچلوتی، پسر کارلتو، که مرد شماره ۲ در کادر فنی اورتون نیز به حساب می‌‌آید گفته او و پدرش تحت تأثیر حمایت و عشقی که هواداران اورتون نشان داده‌اند، قرار گرفته‌اند و می‌خواهند این محبت‌ها را جبران کنند.

آنچلوتی کوچک ابتدا در پاری‌سن‌ژرمن به عنوان مربی بدنساز کادر فنی پدرش اضافه شد و سپس مشابه همین وظیفه را انجام داد. کارنامه کاری او وقتی پربار‌تر شد که زیر نظر آنچلوتی بزرگ که سابقه سه قهرمانی در اروپا را دارد به بایرن‌مونیخ هم پیوست. داویده همچنین در ناپولی نیز کنار پدرش در کادر فنی حضور داشت. او البته باوجود این کارنامه حرفه‌ای چشمگیر کاملاً جوان است و فقط ۳۰ سال دارد اما زندگی در تعدادی از بزرگترین باشگاه‌های جهان را تجربه کرده. با این وجود می‌گوید از استقبالی که در گودیسون پارک با آن مواجه شده‌اند به وجد آمده‌اند و می‌خواهند هر طور شده موفقیت را برای هواداران اورتون به ارمغان بیاورند: «زمانی که به اینجا رسیدیم، یکی از اولین چیزهایی که شنیدیم این بود که اینجا باشگاه مردم است. این خیلی مهم است و شما آن را هر روز هنگام کار حس می‌کنید. به هر ترتیب مربی تیم نهایت تلاش خود را انجام می‌دهد تا نام خود را حتی شده در بخشی کوچک از تاریخ باشگاه ثبت کند. رؤیای ما اعضای کادر فنی این است در کنار او به این هدف برسیم. تلاش می‌کنیم از او حمایت کنیم، انگیزه ما مشابه است. جاه‌طلبی‌های ما یکسان است.»

آنچلوتی‌ها در حال حاضر کار چندانی برای انجام دادن ندارد چراکه کل کشور انگلیس تعطیل است و بازیکنان اورتون هم فعلاً به صورت انفرادی تمرین می‌کنند و البته تحت نظر کادر پزشکی و فنی باشگاه هستند اما داویده که خودش بازیکن سابق آکادمی آث میلان و تیم جوانان این باشگاه هم بوده مدعی است باشگاه اورتون کاملاً آماده از سرگیری مسابقات است و هر زمانی که دولت انگلیس مجوز شروع مجدد بازی‌ها را صادر کند آنها آماده بازی هستند حتی اگر قرار باشد بازی‌ها بدون حضور تماشاگران برگزار شود: «مشتاقانه منتظر برگشت به اوضاع قبل هستیم، هر زمان که دولت بگوید اوضاع امن است ما آماده هستیم که بازی کنیم. ما آدم‌های خوش‌شانسی هستیم چون خیلی از کارگران هستند که در این روزها در شرایط بسیار سخت کار می‌کنند اما در مورد ما مسئله این است که فقط باید بنشینیم و هر وقت که مجوز لازم صادر شد، کارمان را از سر بگیریم.»

او و پدرش که دو بار با میلان فاتح لیگ قهرمانان شده و یک بار با رئال‌مادرید، تأثیر ویروس کرونا را در زندگی خود حس کرده‌اند چراکه مادر بزرگ ۸۷ ساله داویده به بیماری کوویده ۱۹ مبتلا شده و دو، سه ماهی است که در قرنطینه کامل قرار دارد: «مادربزرگم در ایتالیا تنها بوده و از کریسمس تا حالا به تنهایی در خانه مانده است. او بیرون نرفته و الان خیلی طولانی شده، ما هم که از دور هستیم نمی‌توانیم کمک چندانی به او بکنیم. به نظرم اوضاع در ایتالیا خیلی بد بوده چون در انگلیس ما اوضاع بهتری را تجربه کرده‌ایم.»

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=63557

ثبت نظر

-