فتحی: قویاً حقوق ۲۵ میلیونی از استقلال را تکذیب می‌کنم

  • کد خبر : 63219
  • 19 اردیبهشت 1399 - 23:42
فتحی: قویاً حقوق ۲۵ میلیونی از استقلال را تکذیب می‌کنم

به گزارش نیوز، امیرحسین فتحی مدیرعامل پیشین استقلال در واکنش به صحبت‌های احمد سعادتمند درباره حقوق ۲۵ میلیونی مدیرعامل پیشین استقلال گفت: بنده قویا دریافت حقوق ۲۵ میلیونی از باشگاه استقلال در دوران حضور در این باشگاه را تکذیب می‌کنم.

او در ادامه صحبت‌های خود در پاسخ به این نکته که سعادتمند به نقل از منزوی این صحبت را مطرح کرده تصریح کرد: اقای منزوی یقیناً به صحیح نبودن این موضوع باور دارند و نیازی به توضیح من نیست و طرح این صحبت‌ها از سوی آقای سعادتمند برای من جای تعجب دارد، زیرا وی به اسناد و مصوبات باشگاه دسترسی دارد و می‌داند که این موضوعات صحت نداشته و کذب محض است و میزان دریافتى بنده که بسیار کمتر از مبلغ درخواستى آقاى سعادتمند است در امورمالى باشگاه موجود میباشد.

فتحی در بخش بعدی صحبت‌های خود در مورد ادعای سعادتمند می‌گوید: متاسفانه این صحبت‌ها بد اخلاقی است و به دور از انصاف می‌باشد که مطمئنا با اهداف خاص و انحراف درخواست حقوق ١۵ میلیونی است. حقوق ۱۵ میلیونی مدیرعامل جدید باشگاه بر اساس مصوبه که به امضای سعادتمند رسیده آشکار است و سوال من این است اگر چنین حقوقی ایراد و اشکال ندارد پس چرا به دنبال فرار از آن هستید؟

مدیرعامل پیشین استقلال در پایان گفت: دوستان حتی به قانون تجارت نیز آگاهی ندارند و لازم است بدانید که در این قانون درباره حقوق مدیران صحبت نشده است. با این حال و در نهایت از دوستان تقاضا می‌کنم به احترام هواداران استقلال و نام بزرگ این باشگاه تمرکز خود را روی امور جاری باشگاه بگذارند تا مشکلات را برطرف کنند، اما اگر مسئولین باشگاه تمایلی به این اتفاق نداشته باشند، من نیز حرف‌هایی برای گفتن دارم که مطمئنا برای دوستان خوب نخواهد بود؛ لذا از ریاست محترم هیات مدیره می‌خواهم به دوستان که با مصاحبه‌های کذب خود سعی در برهم زدن آرامش استقلال دارند برخورد کرده و تذکر لازم را به آنان دهند.

بیشتر بخوانید: سعادتمند با تکذیب حقوق ۱۵ میلیونی: ۱۱.۵ میلیون کمتر از مدیر قبلی می‌گیرم

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=63219

ثبت نظر

-