نماز جمعه این هفته دمشق در حرم حضرت زینب (س) برگزار می شود

  • کد خبر : 62267
  • 18 اردیبهشت 1399 - 21:38
نماز جمعه این هفته دمشق در حرم حضرت زینب (س) برگزار می شود
به گزارش نیوز،

دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در سوریه اعلام کرد پس از اطلاعیه وزارت بهداشت و وزارت اوقاف سوریه مبنی بر امکان برگزاری مراسم نمازجمعه با رعایت کامل شرایط اعلام شده، نماز جمعه این هفته دمشق در مصلی حرم حضرت زینب سلام الله علیها برگزار می‌گردد.

اخبار سیاسی- در همین راستا با دستور آیت الله طباطبایی تولیت مصلی حرم حضرت زینب سلام الله علیها و نماینده رهبر انقلاب در سوریه، اداره اماکن مصلی حرم مطهر موظف به انجام تمامی تدابیر و شرایط اعلام شده از سوی مسئولین بهداشت و درمان گردید.

علاوه بر آن مواردی از جمله توزیع پک بهداشتی شامل( ماسک، ژل ضدعفونی کننده، بسته دستمال کاغذی و یک عدد سجاده با پارچه یک بار مصرف ) ،ضد عفونی تمام مصلی حرم مطهر قبل و بعد از برگزاری نمازجمعه، رعایت فاصله بهداشتی و شرعی ممکن بین زائران، آماده باش درمانگاه حرم مطهر و استقرار تیم تب سنج در مبادی ورودی مصلی و رعایت تمامی پروتکل های اعلامی از سوی مسئولین بهداشت و درمان نیز از توصیه های آیت الله طباطبایی می باشد. 

همچنین به دلیل عدم اعلام وزارت بهداشت مبنی بر بازشدن حرم های مطهر و مساجد و سایر مراکز فرهنگی، تمامی درب ها و ورودی ها به فضای داخلی حرم مطهر و روضه منوره آن حضرت بسته می باشد و از ورود زائران جلوگیری به عمل می آید.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=62267

ثبت نظر

-