رزرو مجوز طرح ترافیک در سال ۹۹ به چه صورت خواهد بود؟

  • کد خبر : 5947
  • 27 بهمن 1398 - 12:55

به گزارش نیوز به نقل از تسنیم؛ عمار سعیدیان‌فر درباره رزرو مجوز  ورود به محدوده طرح ترافیک در سال ۹۹، اظهار کرد: در سال آینده شهروندان باید برای ورود به محدوده طرح ترافیک حساب خود را به اندازه‌ روزهایی که قصد رزرو دارند، شارژ کنند؛ بنابراین در سال ۹۹ شرایط اینطور نیست که شهروندان بتوانند حساب خود را شارژ کرده، وارد محدوده شوند و هزینه از حسابشان برداشت شود.

وی ادامه داد: امکان رزرو سالانه برای ورود به محدوده طرح وجود ندارد و رزروها به صورت هفتگی است. بر این اساس شهروندان می‌توانند از ظهر چهارشنبه هر هفته نسبت به رزرو مجوز ورود به محدوده، تا چهارشنبه هفته بعد، اقدام کنند. چنانچه به هر دلیلی از ورود به محدوده طرح در روز رزرو شده منصرف شوند، تا ساعت ۶ صبح همان روز فرصت لغو دارند؛ در غیر این صورت طبق مصوبه شورای شهر باید ۲۰ درصد رقم پایه ورود به محدوده طرح را بپردازند.

مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیک تصریح کرد: اگر برای فردی شرایط خاص و فوری پیش آمد و در حالی مجبور به ورود به محدوده طرح ترافیک شد که رزرو را انجام نداده، می‌تواند بعد از اتمام کار خود تا ساعت ۲۴ همان روز نسبت به رزرو مجوز اقدام کند. همچنین اگر فردی بدون رزرو وارد محدوده شود و حتی از امکان رزرو همان روز استفاده نکند، باید بیشترین رقم مجوز ورود به محدوده را بپردازد. 

وی خاطرنشان کرد: در صورت تأیید مصوبه شورای شهر از سوی فرمانداری، حداقل هزینه‌ ورود به محدوده برای فردی که دارای معاینه فنی برتر است، ۱۶ هزار و ۴۶۴ تومان و حداکثر هزینه برای فردی که معاینه فنی عادی دارد، ۵۴ هزار و ۴۰۰ تومان تعیین شده است.

سعیدیان‌فر خاطرنشان کرد: سقف مجوزهای ورود به محدوده طرح ترافیک ۱۰۳ هزار مجوز است و به صورت روزانه نیز امکان فروش ۴۰ هزار مجوز وجود دارد. این وضعیت در سال ۹۹ نیز تغییری نخواهد کرد.


این مطلب برایم مفید است
۰


نفر
این پست را پسندیده اند

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=5947

ثبت نظر

-